דמארי עשוי לחזור להרכב הפועל ת"א נגד ב"ש

קלינגר מתלבט לגבי ה-11. חשש במועדון מהגעת מעט אוהדים

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  05.01.20 - 11:09
תחילת כתבה

דריכות גבוהה בהפועל תל אביב לקראת המשחק הערב (ראשון, 20:15) מול הפועל באר שבע. אחרי הניצחון החשוב על סקציה נס ציונה, שהעניק מרווח נשימה לאדומים, בחודורוב רוצים להמשיך במומנטום החיובי במשחק שאותו מתארים כסוג של צומת דרכים.

מה שעלול אולי להעיב מעט על האווירה הוא העובדה שהפועל תארח את המשחק באצטדיון בנתניה, אחרי שלא הצליחה לשכנע את בית הדין העליון לשנות את ההחלטה. במועדון מעריכים כי כמות האוהדים שתגיע תהיה קטנה יותר מזו שהייתה מגיעה לבלומפילד, גם בגלל המרחק וגם בעקבות מזג האוויר. לערוץ הספורט אף נודע כי ישנם בעלי מנויים אדומים שוויתרו על המשחק.

מבחינה מקצועית, טרם ברור עם איזה הרכב יעלה ניר קלינגר. אריק ינקו, שעמד בין הקורות בשני המשחקים הראשונים בשל שפעת של יואב ג'ראפי, צפוי להמשיך בשער. גם בהגנה לא צפויים להיות שינויים, והיא תאוייש על ידי עיאד אבו עביד, רז שלמה, אוראל דגני ומרווין פירסמן. שי אייזן, שנפגע בראשו במשחק הקודם כשהתנגש עם אבו עביד, שב להתאמן אחרי יומיים והוא צפוי לחזור ל-11. עומר דמארי נמצא בתמונת ההרכב אחרי שנעדר מהמשחקים האחרונים בגלל שפעת.

הרכב משוער: אריק ינקו; איעד אבו עביד, אוראל דגני, רז שלמה, מרווין פירסמן; שי אייזן, סטפן ספירובסקי , רז כהן, מוטי ברצשקי, עומרי אלטמן; עומר דמארי.