קלינגר: "פלייאוף עליון? לא רוצה שנתבלבל"

מאמן הפועל ת"א חגג: "היה קשה לראות ספסל עם שני שחקנים". אלטמן: "המשחק הכי טוב שלנו העונה, אנחנו בדרך הנכונה לפלייאוף"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.01.20 - 22:20
תחילת כתבה

הפועל תל אביב נבנתה בקיץ על מנת להגיע לפלייאוף העליון, אבל ככל שהעונה התקדמה הראש שלה כבר שינה את המסלול. דווקא עכשיו, שלושה שבועות אחרי התבוסה המשפילה למכבי נתניה שהביעה את כל הצרות שלה, האדומים התייצבו ובענק ואחרי ה-0:1 המרשים על הפועל באר שבע, רחוקים איכשהו רק שתי נקודות מהמטרה שהציבו לעצמם.

למרות זאת, אם תשאלו את ניר קלינגר, נראה שהוא עדיין לא משתולל. "פלייאוף עליון? אני לא חושב שהדיבורים הללו מעניינים כרגע, אנחנו בתהליך ואני לא רוצה שנתבלבל. היינו בבור עמוק ונצא ממנו לאט לאט, אם הקבוצה תתחזק ונהיה בסגל עמוק יותר נדבר על דברים אחרים", אמר המאמן.

"אנחנו בדרך להחתים שני שחקנים: פליפה רודריגס ומייקל אולהה, אנחנו לא משתגעים ולא תהיה פה מהפכה", הזכיר קלינגר כשנשאל על החלון בינואר והוסיף: "היו לנו גם שחקנים שעלו מהספסל או מהיציע וקיבלו הזדמנויות בלת ברירה כמו מוטי ברשצקי ודני גרופר. הדלת לפעמים נפתחת מהרוח. היה קשה מאוד לראות ספסל עם שני מחליפים ושאפו לשחקנים שעברו את זה".

"זה מתחיל להיראות כמו שאני חושב שהפועל ת"א צריכה להיראות היינו טובים יותר ואינטנסיביים", ניתח קלינגר. "חבל שלא מימשנו את ההזדמנויות שהיו לנו במחצית הראשונה. גם עמנואל בואטנג ועומר דמארי פספסו מצבים של 100% שער, אבל אנחנו לא מתלוננים. אלו שלוש נקודות חשובות".

עומרי אלטמן היה נחוש בהרבה ממאמנו: "האם אנחנו לא יכולים לדבר פחות מפלייאוף עליון? כן. אני אומר בכל פעם שזו המטרה שלנו, גם הנקודות מתחילות להגיע, מפצים על אלה שאיבדנו בתחילת העונה, ואנחנו מקריבים ונותנים מעצמנו".