לוסיו: "רק הצעה מפתה תגרום לי לעזוב"

החלוץ שוחח עם הנהלת חדרה, רעננה בתמונה. טבצ'ניק יצטרף

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  06.01.20 - 16:55
תחילת כתבה

למרות הניצחון בשבת על הפועל חיפה (0:2), נושא השיחה המרכזי בהפועל חדרה הוא ללא ספק לוסיו. החלוץ, שכפי שפורסם באתר, מחזיק בההצעות מעירוני ק"ש, וההתעניינות מצדה של הפועל רעננה. היום (ראשון) שוחח הברזילאי עם אנשי המועדון והבהיר: "רק הצעה מפתה תגרום לי לעזוב את הפועל חדרה, אני לא ממהר לעשות זאת". מנגד, בצוות המקצועי הבהירו לשחקן כי הוא מוערך מאוד.

בקיץ האחרון קבוצות רבות חיזרו אחר לוסיו, כאשר המועמדת העיקרית לקלוט את הברזילאי, הייתה הפועל תל אביב. החלוץ רצה להתאחד עם המאמן שהביא אותו לחדרה, ניסו אביטן, אך האדומים לא הסכימו לשלם את הסכום שדרשה חדרה. למרות זאת, ייתכן שדווקא עכשיו, המעגל של השניים ייסגר, כאשר יתאחדו בהפועל רעננה, אך כדי שזה יקרה, הקבוצה מהשרון תצטרך לפצות את חדרה ואת השחקן המסיים חוזהו בקיץ.

חוץ מלוסיו, חדרה החליטה לרדת ממחמוד קנדיל וגד עמוס שהיו מועמדים להצטרף וללכת על עדי טבצ'ניק, שעזב הקיץ את הקבוצה והצטרף להפועל תל אביב. יחד עם החיזוק שעשוי לקרות, במועדון עוקבים בדאגה אחר מצב הפציעה של ג'ונתן סיסה שיעבור בדיקת MRI שתקבע את חומרת הפציעה. לאור המצב, חדרה כבר מכינה אלטרנטיבה למקרה שהשחקן גמר את העונה.