מד הלחץ בכפ"ס עולה. שגיא דרור יפתח ב-11

הירוקים יפגשו את נס ציונה. חיים: יריבה ישירה על הירידה

גיל לוין
גיל לוין  11.01.20 - 17:25
תחילת כתבה

עם 14 נקודות בלבד במאזנה, מד הלחץ והדריכות ממשיך לעלות בהפועל כפר סבא. הירוקים ינסו להרים את הראש מחר (ראשון) ולטפס מעל הקו האדום, כשיתארחו את סקציה נס ציונה לקרב תחתית באצטדיון המושבה.

ברמה המקצועית צפוי אופיר חיים להמשיך במערך 4:4:2 המועדף עליו, עם אותו ההרכב איתו פתח בהפסד 2:1 למכבי נתניה, מלבד שינוי אחד, אך משמעותי. שגיא דרור, שהצטרף בשבוע החולף למועדון מהפועל חדרה, יקבל הזדמנות ויפתח ב-11 במקומו של בן מיזן.

"זה משחק חשוב מאוד נגד היריבה הישירה שלנו בתחתית, אבל בסופו של דבר זה 3 נקודות כמו בכל משחק", אמר מאמן הקבוצה, אופיר חיים, שמנסה לשמור על קור רוח לקראת המשחק: "התוצאות שלנו לאחרונה פחות טובות. אבל אני שואב הרבה נקודות חיוביות מהמשחק בשבוע שעבר מול מכבי נתניה. שיחקנו טוב וזה מקנה לי הרבה ביטחון ואמונה בשחקנים ובקבוצה".

 

חיים התייחס גם למצב הקבוצה בתחתית: "הישרדות בליגה הייתה המטרה בתחילת העונה וזו המטרה גם היום", הסביר חיים וביקש לפנות לקהל הירוק, "אלו ימים פחות טובים שלנו, אבל דווקא עכשיו אנחנו הכי צריכים את הקהל שלנו. זה הכח שלנו ואנחנו רוצים להרגיש אותו".

הרכב משוער: איתמר ישראלי; טום שלח, סודיק אטנדה, טל מכלוף, אביב סולומון; דן עזריה, גרשון קופי; אדריאן רוצ'ט, שגיא דרור, בובקאר טראורה ובנג'מין קוקו.