מימר: "נצטרך שני שחקני התקפה ובלם"

חדרה תנסה להתחזק. רפואה: "לא ממש היה פה כדורגל"

מערכת אתר ערוץ הספורט  11.01.20 - 21:19
תחילת כתבה

לאחר ניצחון 0:1 מתוק במיוחד מבחינתה של הפועל חדרה הערב (שבת) על הפועל קרית שמונה עלתה הקבוצה למקום החמישי בטבלה. מאמנה של חדרה המפתיעה, שרון מימר תיאר את התחושות שלו: "עשינו הכנה טובה, באנו מהבוקר למלון ועשינו משחק טוב בסה"כ מול קבוצה במומנטום. זה ניצחון באמת ענק".

המאמן גם הגיב לטענות כלפי שחקניו על כך שמשכו זמן ונפלו על הדשא בכל הזדמנות לאחר שער היתרון: "זה חלק מהמשחק, לא אתייחס לזה. רצינו את הניצחון מאוד אז כל האמצעים כשרים".

באשר למצב המצוין של קבוצתו במקום החמישי והאפשרות להיות בפליאוף העליון העונה, מימר נשמע מאופק:  "רעננה ניצחה את ב"ש וכמות הנקודות שצריך בכדי להישאר בליגה גדלה. אנחנו כל הזמן נסתכל למטה, אמנם אנחנו בפליאוף העליון כרגע וכל ניצחון שיהיה נשמח, אבל אנחנו חייבים להמשיך לעבוד ולא להוריד רגל מהגז".

לסיום, מימר התייחס גם לאופציית חיזוק של קבוצתו בחלון העברות: "לא יהיו שינויים גדולים, אליאל פרץ חזר, יהב חזר, הסגל התארך, נצטרך שני שחקנים בהתקפה ואולי בלם במקום סיסה. אדבר עם אורן גולן ונחליט מה צריך".

מנגד, מאמן הקבוצה המפסידה, קובי רפואה נשמע מתוסכל מאוד לאחר המשחק ובעיקר אחרי התוצאה הטובה בשבוע שעבר מול בית"ר בחוץ (2:2). מאמן ק"ש אמר: "התוצאה הזו לא הייתה בתכניות שלנו, לא חושב שהיה פה ממש משחק כדורגל, רק שכיבות על הדשא והעברות זמן אבל זה לא תירוץ, לא שיחקנו טוב ולא מגיע לנו".

בנוגע ליכולת של שחקניו על הדשא הוא הסביר: "אנחנו סובלים מחוסר יציבות, איזון זה דבר חשוב בכדורגל ואנחנו צריכים לשמור עליו. רצינו להידבק לפליאוף העליון אבל לא מגיע לנו. אני בטוח שנמשיך להשתפר בהמשך". רפואה לא הסכים להתייחס ספציפית לדרך שבה שחקני חדרה בזבזו זמן על הדשא: "הם יכולים לשחק איך שהם רוצים, כל עוד הם ניצחו, כל הכבוד להם".

כוכב המשחק, מוחמד אבו פאני, נשמע מאוד מרוצה אחרי המשחק: "אי אפשר לבקש יותר מזה, ניצחון ושלוש נקודות וגם גול. מקווה שנמשיך ככה גם בהמשך". על המטרות של הקבוצה הוא הוסיף: "אנחנו מסתכלים ממשחק למשחק, הקבוצות צמודות אלינו וניראה בהמשך לאן נתקדם. בתקופה אחרונה הכל מתחבר לקבוצה ולי. אני קוצר את הפירות של כולם, מודה לקבוצה שעוזרת לי ומקווה להמשיך כך".