הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חשד בבית"ר: קינדה לא רצה לסכן את עצמו

הקשר מעורר עניין ב-MLS ובאירופה וצפוי לעזוב עוד החודש

תומר לוי
תומר לוי  13.01.20 - 23:35

גדי קינדה, אחד מכוכבי בית"ר ירושלים העונה, לא שיחק בסמי עופר מול מכבי תל אביב, כאשר הסיבה הרשמית היא פציעה. אלא שמתחת לפני השטח, במועדון מהבירה ישנו חשד: קינדה, שאמנם סובל מפציעה, לא רצה לסכן את עצמו, זאת בשל האפשרות שייצא לשחק מעבר לים כבר בחלון ההעברות הנוכחי, אפשרות שצפויה להפוך מוחשית כבר בימים הקרובים.

קינדה, כאמור, הוא מהבולטים בין שחקני הקבוצה הירושלמית עד כה העונה. והסימנים לכך ניכרים לא רק בעמודי הכיבושים והנקודות של הבית"רים בטבלה, אלא גם אצל הסוכנים - ובאשר לאפשרות שהקשר ההתקפי ייצא לחו"ל.

סלטיק ומספר מועדונים מבלגיה, דוגמת גנט וגנק, הביעו עניין בקינדה, שזוכה לביקוש גם ב-MLS שבארצות הברית, וההערכה היא כי הוא יעזוב את בית"ר ירושלים כבר החודש - כפי שפורסם מוקדם יותר בערוץ הספורט. בית"ר ירושלים מודעת להתעניינות הרבה, ואף מודאגת מהאפשרות הזו, בשל הפגיעה המקצועית.

חשוב לזכור, כי על פי החוזה במסגרתו הוחתם קינדה בבית"ר בעונה שעברה, מ.ס. אשדוד (ממנה הגיע הקשר) רשאית לחייב את בית"ר למכור את קינדה, אם סכום המכירה יעמוד על מעל 2 מיליון יורו. במקרה כזה, הבעלים משה חוגג יקבל את 4 מיליון השקלים ששילם על קינדה בחזרה, והרווחים על המכירה יתחלקו באופן שוויוני בינו ובין הבעלים של מ.ס. אשדוד, ג'קי בן זקן.