"הם תמיד עם 10 שחקנים מאחורי הכדור"

איביץ' לא התרשם מההופעה של בית"ר: "נלחמנו עד הסוף"

מערכת אתר ערוץ הספורט  13.01.20 - 22:39
תחילת כתבה

שבוע אחרי שהיממה את מכבי חיפה עמוק בתוך תוספת הזמן, מכבי תל אביב עלתה לשחק אחרי אותה חיפה - ועם הידיעה כי היא חייבת לנצח על מנת לשמור על פער שש הנקודות בפסגה. האלופה לא עמדה בלחץ, סיימה ב-0:0 מאכזב עם בית"ר ירושלים וראתה את ההפרש מצטמק ל-4 נקודות בלבד.

למרות היכולת הלא משכנעת, בטח ביחס להופעה באותו אצטדיון (סמי עופר) רק לפני שבוע ימים, ולדימיר איביץ' לא היה מאוכזב יתר על המידה, ואת הביקורת הוא העביר לצד השני.

"לא קל לכבוש נגד בית"ר ירושלים, כי הם תמיד משחקים עם 10 שחקנים מאחורי הכדור", עקץ מאמן מכבי ת"א את היריבה. "לא כבשנו, אבל נלחמנו עד הסוף. אני לא יכול להצביע על משהו אחד שלא עבד, אולי חסרו לנו אנרגיות ב-45 הדקות הראשונות, אבל זה קורה לפעמים במשחקים גדולים".

"קורה שלא מנצחים לפעמים, אבל הגיע לנו לנצח. הפער ממכבי חיפה? אנחנו צריכים לחשוב על המשחק הבא, כי יש לנו 18 משחקים נוספים עד סוף העונה. הפער הוא ארבע נקודות ורצינו שהוא יהיה גדול יותר, אבל בכדורגל לא תמיד מנצחים", סיכם איביץ'.

מכבי תל אביב תנסה לחזור למסלול הניצחונות בשבת הבאה, כאשר תתארח אצל הפועל חדרה - שאותה היא לא הצליחה לנצח בסיבוב הראשון (0:0). שתי הקבוצות יגיעו טריות יחסית להתמודדות, שכן שתיהן לא ייקחו חלק במשחקי שמינית גמר גביע המדינה שייערכו באמצע השבוע.