חדרה הציעה ללוסיו חוזה משודרג לעונה הבאה

הברזילאי ישיב לאחר המשחק מול מכבי ת"א. במועדון טוענים: הכיוון חיובי. זלקה מחוץ לסגל

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  17.01.20 - 11:19
תחילת כתבה

הפועל חדרה קיבלה הצעה מהפועל חיפה לרכוש את לוסיו ב-30 אלף יורו, אך במועדון סירבו ודרשו 100 אלף יורו. היועץ המקצועי, אורן גולן החליט לא להמתין להצעה גבוהה יותר והבוקר לפני האימון נפגש עם החלוץ הברזילאי והציע לו חוזה משודרג לעונה הבאה.

לוסיו שזוכה להערכה רבה בחדרה ולא הסתיר את רצונו להישאר במועדון, הודיע כי הוא ישקול זאת ויחזיר תשובה סופית בנושא לאחר המשחק מחר נגד מכבי תל אביב. במועדון אופטימיים מאוד שהברזילאי יאריך את חוזהו וטענו: "הכיוון חיובי".

סגל קצר לשרון מימר לקראת המשחק מחר נגד המוליכה. מנשה זלקה סובל מרגישות במפשעה וייעדר, כמוהו גם בן יוספי. השניים מצטרפים לג'ורג' פוצ'יבה שנעדר כבר תקופה ארוכה וכן ג'ונתן סיסה שגמר את העונה.

הבשורה המעודדת היא חזרתו של המגן השמאלי, יהב גורפינקל שצפוי לפתוח מחר ב-11 של מימר. חגי גולדנברג שתופקד במשחקים האחרונים כמגן שמאלי, יוסט למרכז ההגנה.

מאמן הפועל חדרה, שרון מימר, אמר לקראת המשחק מחר נגד מכבי תל אביב: "אנחנו מגיעים לאתגר הכי קשה בליגה מול הקבוצה הכי טובה, שגם נמצאת במקום הראשון וגם משחקת הכי טוב. כדי לצמצם פערים נצטרך לבוא מרוכזים, נחושים ואגרסיביים, למלא את ההוראות בצורה הכי מדויקת שאפשר ולעשות את הדברים כמעט בלי טעויות על מנת לצאת עם משהו מהמשחק הזה".

המגן, דיאא לבאבידי שטרם חתם על הארכת חוזה, אך עשוי להישאר הוסיף: "אנחנו נמצאים במומנטום טוב, אחרי שני ניצחונות, והמשחק מחר הוא מבחן גדול עבורנו. על הנייר ברור שמכבי תל אביב טובה יותר ועמוקה יותר, אבל אם נבוא אגרסיביים, נחושים ונילחם מהרגע הראשון כמו שהפועל חדרה יודעת להילחם, אפשר לקחת נקודות. אנחנו מאוד מאמינים בעצמנו ואני מאוד מקווה שהקהל שלנו יגיע מחר לנתניה בהמוניו כדי לדחוף אותנו במשחק החשוב הזה".

הרכב משוער: אוסטין אג'ידה, דיאא לבאבידי, חגי גולדנברג, ירין חסן, ויסאם רבאח, יהב גורפינקל, סולומון דניאל, מוחמד אבו פאני, דידייה קוגבנייה, רועי זיקרי ולוסיו.