קלינגר: רוצים להמשיך להיות "קבוצה רעה"

הפועל ת"א תחפש להמשיך מומנטום מול רעננה. בואטנג יפתח?

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  18.01.20 - 18:22
תחילת כתבה

הפועל תל אביב במומנטום מצוין. בששת המשחקים האחרונים, מאז המפגש בסיבוב ח' נגד הפועל קטמון ירושלים, היא עומדת על מאזן של חמישה ניצחונות ותיקו, וספגה שער אחד בלבד. את הריצה שלהם, ינסו להמשיך השדים האדומים כשיפגשו מחר (ראשון) את הפועל רעננה, ומאמנם לשעבר, ניסו אביטן.

מאמן הקבוצה הנוכחי, ניר קלינגר התייחס למפגש מול רעננה ואמר: ״מצפה לנו משחק סופר קשה מול קבוצה טובה. ברורה לנו לחלוטין דרגת הקושי ואנחנו נערכים בהתאם. חשוב לנו להראות שאנחנו גם משתפרים מקצועית וגם ממשיכים להיות ׳קבוצה רעה׳, מחויבת ולוחמנית, לצד השיפור בפן המקצועי כמובן. נגיע דרוכים למשחק החשוב״.

על אוהדי הקבוצה, שיצטרכו להגיע לנתניה בגלל עונש הרדיוס שספגה הקבוצה: ״לאוהדים תהיה משמעות גדולה מחר, בדחיפה והתמיכה שייתנו לשחקנים. אנחנו מקווים שהם יגיעו בהמוניהם, זה חשוב לנו מאוד״.

איאד אבו עביד, מהמצטיינים בתקופה האחרונה, הוסיף: ״בשביל להמשיך את המומנטום צריך להגיע עם הרבה נחישות, אמונה ועבודה קשה על הדשא, זה הבסיס שלנו. אין לי ספק שיהיה משחק לא קל, אבל אנחנו צריכים להמשיך לתת את הלב על המגרש ולבוא לקחת את הנקודות."

״כולם מודעים לחשיבות המשחק״, הוסיף המגן, ״אנחנו רוצים להמשיך את מגמת השיפור ובשביל שנוכל להסתכל על החלק העליון של הטבלה נהיה חייבים לנצח. אני מקווה שנעמוד במשימה״. מבחינה מקצועית, קלינגר לא צפוי לערוך שינויים משמעותיים בהרכב. עמנואל בואטנג שנח במשחק הגביע מול סכנין נמצא בתמונת ה-11 , וכך גם הרכש החדש פליפה רודריגס. יואב ג'ראפי שפצוע באצבע יעדר.

ההרכב המשוער: אריק ינקו, איעד אבו עביד, אוראל דגני, רז שלמה, מרווין פירסמן, שי אייזן, עמנואל בואטנג, סטפן ספירובסקי, עומרי אלטמן, פליפה רודריגס (מוטי ברצשקי), מייקל אולהה.