קינדה ימריא לארה"ב, הערכה שיחתום בקנזס

קשר בית"ר ירושלים יגיע למספר ימי התרשמות מהעיר והקבוצה

תומר לוי
תומר לוי  19.01.20 - 22:46
תחילת כתבה

יעבור לארצות הברית או יישאר בישראל? נראה שההחלטה של גדי קינדה מתקרבת בצעדי ענק. קשר בית"ר ירושלים ימריא מחר לקנזס למספר ימי התרשמות שלו מהעיר ומהקבוצה וההערכה היא שיחתום בשורותיה בסופו של דבר.

קינדה, למעשה, סיכם עקרונית בקנזס סיטי מה-MLS עוד לקראת סוף השבוע שעבר, וגם כל הצדדים בעסקה חתמו עליה, אבל הקשר לקח לעצמו מספר ימים להתלבט האם הוא אכן מוכן לעשות את המעבר לארצות הברית. כמו שזה נראה כרגע, הוא התרצה בסופו של דבר ואלא אם יקרה משהו בלתי צפוי הוא יהיה הלגיונר השני ביבשת החדשה אחרי דקל קינן.

רוני לוי, כך נשמע, כבר השלים עם העזיבה של קינדה ובמסיבת העיתונאים לקראת המשחק מול מכבי נתניה הכריז: לוי נשאל לגבי קינדה וסיפר כי נראה שהשחקן כבר לא יחזור לבית"ר: "זה עניין שלו מול הקבוצות שרוצות. זה לא בידיים של המאמן ואני מאמין שזה ייפתר תוך יומיים-שלושה. הבנתי שהוא מתלבט ואני מבין אותו. אני שמח שהצלחנו להביא אותו לרמה כזו שיש לו ביקוש כי בקיץ שעבר אלו לא היו המספרים. אין לבית"ר 'סיי' בעניין. אם זה לא תלוי בנו, מה אני יכול לעשות? העזיבה של גדי זו אכזבה גדולה. אני מקווה שנצליח להביא שחקן או שחקנים שימלאו את החסר".

גם הפועל ב"ש ניסתה לשים את ידה על קינדה, אבל בבית"ר פרסמו הודעה רשמית חד משמעית שהבהירה שהוא לא יגיע לדרום בזמן הקרוב: "לבית"ר ירושלים יש את הזכות להחליט היכן ישחק גדי קינדה בישראל. הוא לא יעבור לשורותיה של הפועל באר שבע".