מתקרב לבאר שבע: פרטי עסקת העברת אלון תורג'מן

השכר המסתמן, הסיבה לעזיבת אוסטריה וינה ואיזה תפקיד אבוקסיס מייעד לו בקבוצה? החלוץ, שעל מועמדותו פורסם כאן לראשונה, צפוי להצטרף בקרוב לקבוצה מבירת הנגב

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  22.01.20 - 08:53
תחילת כתבה

מתקרב לבירת הנגב: כפי שפורסם כאן לראשונה, אלון תורג'מן סיכם את תנאיו בהפועל ב"ש, וצפוי להצטרף אליה בקרוב. גורמים בב"ש אישרו את המו"מ המתנהל מול אוסטריה וינה, וחשפו פרטים חדשים בנוגע למגעים. תורג'מן קיבל הצעה על סך 100 אלף שקלים בחודש באמצעות סוכנו גלעד קצב, וכעת ממתינים לסיכום בין המועדונים אחרי שהאוסטרים ביקשו דמי השאלה וב"ש סירבה. מי שאחראי על הצד המקצועי באוסטריה וינה הוא מאמן דורטמונד לפני שנתיים, פטר שטוגר.

אחת הסיבות לדרישה הכספית היא המצב הכלכלי של אוסטריה וינה, שבשל בניית אצטדיון חדש נקלעה למצב כלכלי לא פשוט. על פי גורמים באוסטריה, אפילו מחנה האימונים שאמור להתקיים בטורקיה, אליו השחקנים צפויים לצאת בשישי, כמעט היה בספק ונסגר רק לאחרונה. על פי אותם מקורות, העסקה צפויה להיסגר עד סוף השבוע ותורג'מן לא מיועד לצאת למחנה.

"תורג'מן זה בדיוק השחקן שחסר לנו", הסבירו במועדון. "אם יוסי אבוקסיס יחליט לשחק עם שני חלוצים ויבין שהוא יכול להפיק ממנו את המירב כ-9 ולא כשחקן קו, אז נוכל להבקיע יותר שערים".

מי שנכח שלשום במתחם האימונים ונפגש עם אבוקסיס הוא הסקאוט, דודו עזריה, שיחד עם כל הצוות נכשל בבחירת הזרים. בין היתר צפו השניים בסרטונים של קשרים פוטנציאלים, שאחד מהם עשוי להגיע במקומו של עדן שמיר. אחד השמות המרכזיים הוא בורחה וולה, ששייך ללה קורוניה ועל מועמדותו פורסם אתמול כאן.