הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מעל 40 מ' ש"ח ב-3 שנים: ההכנסות של אשדוד

מאוחנה ועד קינדה. האקדמיה הניבה עשרות מיליונים. הפירוט

סהר דיין  23.01.20 - 10:45

בשורה התחתונה, הסיפור מסתכם בכ-11 מיליון יורו. מאז מכירת מיכאל אוחנה להפועל באר שבע במיליון יורו בקיץ 2016, הבוס של אשדוד ג'קי בן זקן מכר שמונה שחקנים בסכום המטורף הזה, שמספיק לפחות לחצי ארלינג הולאנד.

אז עברנו את אוחנה, אבל נשארנו עם אלונה ברקת. חאתם עבד אלחמיד הכניס לכיס של הבעלים 1.2 מיליון יורו, כשעבר לאדומים מהדרום. אה כן, ג'קי קיבל עוד מיליון אחרי המכירה של הבלם לסלטיק. בהמשך, ניב זריהן הגיע לטרנר עבור 600,000 יורו ולוסיו כי לא הכל כסף בחיים.

אור אינברום, שלא בדיוק קורע רשתות בליגת העל, נמכר לגנט ב-2 מיליון. בנוסף, בלסינג אלקה דאג להותיר חותם אשדודי בשווייץ עם סכום העברה של 1.1 מיליון. כנראה שראשי לודוגורץ קראו את הידיעה על אלקה וגם הם הוציאו 1.1 מיליון מהקופה כדי להעביר את דן ביטון לבולגריה. 1.1 מיליון שולמו גם על לאונרד אווסו ע"י ונקובר מה-MLS.

ועכשיו לכוכב הראשי של הסיפור. זה שבזכותו בעלים של קבוצה אחת שולט בסדר יום של קבוצה אחרת. קבלו אותו – גדי קינדה. האס של בית"ר ירושלים השלים מעבר לארה"ב עבור 3.7 מיליון יורו. בינואר שעבר משה חוגג שילם מיליון כדי להעביר את הקשר מהחממה של ג'קי לבית וגן. 900,000 נוספים כבר דופקים בדלת של המשרדים ליד אצטדיון הי"א.