כץ קיבל הצעה, ביקש מהרוכשים הסכם סודיות

התכנית: בעלי הפועל חיפה יקבל תואר נשיא כבוד. ימכור?

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  23.01.20 - 19:29
תחילת כתבה

בעוד כלפי חוץ בעלי הפועל חיפה יואב כץ משדר חוסר רצינות מצד הרוכשים הפוטנציאליים, להם יש כבר תכנית ליום שאחרי העברת הבעלות. אנשי העסקים, צחי נקש, ניסים ביליה, אמיר הברפלד, מיקי קופל ואבי שטרלינג, מוכנים להעניק לכץ תואר של נשיא כבוד ואף להשאירו שותף בניהול המועדון. בינתיים, הרוכשים כבר הגישו הצעה, והכדור נמצא אצל הבעלים הנוכחי.

בנוסף, בכוונתם של חמשת אנשי העסקים למנות את דורון אוסידון, ששימש נציג הבעלים בעונת הגביע ההיסטורית, לאיש החזק במועדון מתחת לבעלים. שיחות ראשוניות בין הרוכשים לכץ כבר התקיימו, אך עד כה הפסימיות אופפת: "אנחנו מחכים למוצא פיו, אנחנו רציניים מאוד ורוצים להניע את המהלך". כץ עצמו דרש מהם לחתום על הסכם סודיות.

אחד מקבוצת הרוכשים, מיקי קופל, הגדיל לעשות כאשר פרסם אגרסיבי בחשבון הפייסבוק שלו: "יואב כץ, תפסיק לקשקש בזנב. תגיד לאן לבוא לחתום, ואנחנו באים לחתום. אם אנחנו לא רציניים, אז מי כן? אני לא רואה שעומדים בתור עוד קונים 'רציניים' וכמו שהכלה נראית הרבה קופצים אין! תגיד את האמת, תודיע: 'אני, יואב כץ, נשאר כאן לעד, זה שלי, ככה זה ייראה לעד'. רק אל תשקר. תגיד לאוהדים את האמת".

כזכור, זו לא הפעם הראשונה שבה יואב כץ מנהל שיחות על העברת הבעלות של הפועל חיפה, אך כולן לא צלחו ולבסוף הוא נשאר במועדון. עוד קיץ האחרון הציעו נקש, ביליה והברפלד מתווה בו אמור האחרון להפוך למנכ"ל, אך ההצעה לא התקבלה.

בינתיים, אישתו של יואב כץ, אנדי, פרסמה באינסטגרם תמונה של בעלה בפגישה עם שתי נציגות של משקיעים אמריקאים.

תגובתו של יואב כץ תובא לכשתתקבל.