בעקבות ההפסד: חיים עלול לשלם את המחיר

מאמן כפ"ס ישוחח עם יצחק שום. גזל: "לא אתלונן על השיפוט"

גיל לוין
גיל לוין  25.01.20 - 17:18
תחילת כתבה

הצרות חוגגות בהפועל כפ"ס: האם ההפסד להפועל תל אביב - השישי בשבעת המשחקים האחרונים - יראה לאופיר חיים את הדרך החוצה? יצחק שום, שהגדיר את ההתמודדות כ'הזדמנות האחרונה' של המאמן, ישוחח עימו ולאחר מכן תתקבל ההחלטה הסופית.

בקבוצה טוענים ששום נתן לא מעט הזדמנויות לחיים ולמרות התקופה הקשה, שהובילה את העולה החדשה מרחק שתי נקודות מהקו האדום, הוא נתן לו גיבוי מלא. אך לא עוד, כך עושה רושם. כך או כך, במועדון יתחשבו בשני האדומים שספגו חיים וחניכיו במהלך ההפסד להפועל ת"א.

"קשה לחזור מהרחקה של שני שחקנים", הסביר רביד גזל, עוזרו של חיים. "אני גאה בשחקנים על כך שנתנו הכל במחצית השנייה. היה חסר לנו טיפה מזל בשביל להוציא את הנקודה, אך ננסה לעשות זאת במקום אחר. פתחנו את המשחק טוב והובלנו, אבל קיבלנו גול מטעות שלנו ואחרי זה קרה מה שקרה. אנחנו עם הפנים למשחק הבא, ולא תשמעו ממני שום מילה על השיפוט".
 
"אין לנו שום בעיה מנטאלית, הוכחנו שאנחנו יכולים לשחק מול כל יריבה, ואני מקווה שבשבוע הבא נוכל לקחת נקודות", המשיך גזל והתייחס לתקופה הקשה. "החתמה? זה לא סוד שאנחנו מחפשים חלוץ, אבל מי שנמצא כרגע הוא זה שייצא למלחמה. אנחנו נבוא לאימון, נעודד את השחקנים ונתכונן למכבי חיפה. וזהו, אין הרבה מה להוסיף".