אלון: "בגלל התלונות שלנו - אנחנו חוטפים"

צפו בראיון עם בעלי רעננה: "יש מחנות בין השופטים, מזעזע"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  31.01.20 - 00:08
תחילת כתבה

בהפועל רעננה פנו מוקדם יותר במכתב חריף ליו"ר מנהלת הליגה - בדרישה חדה וברורה להביא כפיילוט שופטים מחו"ל למשחקיה, זאת בעקבות רצף הטעויות שבוצעו נגדה מאז פתיחת העונה (לפי דו"חות איגוד השופטים). מאוחר יותר, הבעלים אשר אלון הגיע לאולפן "חדשות הספורט" ושיתף בתחושות.

"שלחתי את המכתב הזה אחרי שכלו כל הקיצים. אין לנו לאן ללכת. איבדנו אמון באיגוד השופטים. אנחנו כלואים", אמר אלון הנסער והוסיף: "בגלל כל התלונות שלנו, נוצר מן אנטי נגדנו. בגלל שאנחנו מתלוננים - אנחנו חוטפים מהשופטים".

לטענת אלון, הרבה מהטעויות במגרשים - לא רק נגד קבוצתו - נובעות בשל אינטריגות בין השופטים עצמם. "יש מחנות בין השופטים, אף אחד לא מאמין אחד לשני. השופט על הדשא לא מאמין לזה שיושב במערכת ה-VAR. יש ביניהם תחרות. אנשים לא יודעים מה קורה במערכת הזאת של האיגוד, היו מזדעזעים אם היו יודעים".

באותו מכתב של רעננה נרשם, בין השאר, כי אלון ישקול את המשך דרכו בכדורגל אם דרישתו לא תיענה. הבעלים התייחס לכך והבהיר: "זו הייתה טעות לרשום את זה, עכשיו בכוונה לא יעזרו לי כדי שאלך. המועדון הזה חשוב לי ולא כל כך מהר אני אלך. אני רוצה שיהיה צדק, שיהיה טוהר, מישהו צריך לעשות את העבודה הזאת. אם אני אראה שהדברים לא זזים ולא הולכים, אני לא אלחם הרבה. אני מאבד את האנרגיות שלי ואני כבר לא בגיל לזה. איזי שרצקי, למשל, כבר התייאש לגמרי. הוא באמת נעשה חולה מזה".

באיגוד השופטים סירבו להגיב לדברים.