בן שמעון: "דוד מפלצת. מאמין שנצרף חלוץ"

מאמן אשדוד החמיא ומקווה לרכש. תורג'מן: "לא נרים ידיים"

גיל לוין
גיל לוין  05.02.20 - 23:55
תחילת כתבה

מזל טוב. רן בן שמעון רשם את ניצחון הבכורה שלו כמאמן מ.ס. אשדוד עם 0:2 הערב (שלישי) על נועלת הטבלה, סקציה נס ציונה. בכך, הקבוצה מעיר הנמל נותרה עשירית, אך התקרבה מרחק חמש נקודות מהפלייאוף העליון. מנגד, הכתומים סוחבים את כל הליגה על הגב עם הפסד שלישי ברצף.

"ראיתי פה הרבה דברים טובים והניצחון הזה היה חשוב כדי לשחרר את השחקנים", אמר רן בן שמעון, "אני חושב שאנחנו קבוצה הרבה יותר טובה ממה שראינו היום. בטווח הארוך אני בטוח שנגיע רחוק, אך הזמן שזה ייקח תלוי בעוד גורמים. יש פה שחקנים צעירים, שכיף לאמן אותם והניצחון הזה חשוב ויוקרתי".

המאמן פרגן לדין דוד, שכבש צמד: "מפלצת, הבחור כל משחק מגיע ומתאמן מצוין. זה מדהים כי כשאני עורך משחקים אני רואה דברים קצת אחרת והוא עושה מהלכים שלא כתובים בשום סטטיסטיקה. דין עובד מאוד קשה וההצלחה מגיעה לו. הוא בחור צנוע וזה תוצאה של עבודה קשה. בנוסף, הוא כבש את אחד השערים היותר יפים בליגת העל השנה".

על הרכש בחלון ההעברות: "מכיוון שרועי גורדנה פצוע, החתמנו את ריינן ארייאס. היה חסר לי קשר אחורי ולקחתי החלטה שלא הכי פופולרית, הוא הגיע רק אתמול לישראל. ריינן מתאים לפרופיל שאשדוד באמת מחפשת. כמו כן, אני מאמין שנצרף חלוץ".

מנגד, מאמן הכתומים, עמיר תורג'מן אמר: "זה קשה להפסיד שלושה משחקים ברצף. התחלנו טוב את המשחק וספגנו ממצב נייח. אני מאוד מאוכזב, אבל זה הכדורגל. נרים את החבר'ה, נעבוד מאוד קשה ונצטרך להיות שם עד הסוף. אנחנו חייבים להיות יותר איכותיים בהתקפה, עוד לא הרמנו ידיים ויש מספיק נקודות בקופה".

על החיזוק שלא הגיע אמר המאמן: "אני מקווה שנביא עוד שחקן או שניים עד סוף החלון. רצינו להביא יותר וזה לא הסתדר מבעיות של השחקן שרצה להגיע למועדון. זו קבוצה שהתקציב שלה קטן וזה לא קל בכלל".