אוטין צפוי לעבור בהשאלה במקום גורפינקל

חדרה תחליף בין מגיני מכבי חיפה, אם האחרונה תחתים זר

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  05.02.20 - 11:31
תחילת כתבה

מכבי חיפה מנסה לצרף את הקשר איקר אונדבארנה והפועל חדרה עוקבת בדריכות. האדומים רוקמים עם סגנית המוליכה עסקה במסגרתה איקוום אוטין יושאל אליהם בעוד יהב גורפינקל יעשה את הדרך ההפוכה וישוב למועדון ממנו הגיע. הטרייד כפוף להחתמת הבאסקי בירוקים, מה שיוביל אותם לפנות מקום לזר וגם להשתתף בשכרו של המגן.

בין חדרה ומכבי חיפה שוררים יחסים קרובים והאדומים נאותים לבקשה, למען המשך שיתוף הפעולה. שחקן נוסף שעשוי לעשות את דרכו לחדרה הוא טימותי מוזי, שמככב בקבוצת הנוער של הירוקים ודידיה קוגבנייה צפוי להיות מוקפא.

מלבד זאת, במועדון העבירו בבקרה את החלוץ האנגלי, ג'וניור אוזקווה, שיפתח הערב נגד בני יהודה. ויסאם רבאח ודיא לבאבידי חלו בשפעת ונמצאים בספק גדול לקראת ההתמודדות והחלטה בעניינם תתקבל בסמוך לשריקת הפתיחה.

ג'ורג' פוצ'יבה ישוב להרכב, בשל הרחקתו של סולומון דניאל. מעבר לכך שרון מימר לא מתכנן שינויים ובמועדון רוצים ניצחון כדי להיות תלויים בעצמם במאבקי הפלייאוף.

הרכב משוער: אוסטין אג'ידה; דיא לבאבידי (מנשה זלקה), חגי גולדנברג, ירין חסן, ויסאם רבאח (גלעד אברמוב), יהב גורפינקל; ג'ורג' פוצ'יבה, מוחמד אבו פאני, דידייה קוגבנייה; רועי זיקרי וג'וניור אוזוקווה (סלים עמאש).