זיקרי להפועל חדרה: "מעוניין להישאר"

החלוץ אמור לשוב להפועל ת"א בסיום העונה. לוסיו יענש

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  11.02.20 - 10:00
תחילת כתבה

הפועל חדרה תשוב היום (שלישי) להתאמן אחרי ה-0:2 על הפועל כפר סבא, אחרי ששרון מימר העניק לקבוצתו יומיים מנוחה בעקבות העומס בשבוע שעבר. רועי זיקרי, שבתום העונה ישוב מהשאלה להפועל תל אביב, הביע רצון בפני הנהלת חדרה להמשיך במועדון משום שמצא בית חם בחדרה.

בחדרה לא פוסלים אפשרות שזיקרי אכן ימשיך, אך לפני זה הוא יצטרך להשתחרר מהפועל ת"א וכן לסכם את תנאיו המועדון. החלוץ, אגב, נחשב לאחד המשתכרים הגבוהים בקבוצה.

בינתיים, במועדון לא מתכוונים לעבור לסדר היום על התנהגותו של לוסיו במשחק האחרון והוא צפוי לעמוד בפני ועדת משמעת ולהיענש. כזכור, החלוץ הברזילאי הוחלף וירד מיידית לחדר ההלבשה מבלי שלחץ את ידו של מימר והשחקן שנכנס במקומו, ג'וניור אוזקווה. לוסיו היה גם הראשון לעזוב את האיצטדיון ולא חגג עם חבריו.

"הדבר הכי חשוב לנו הוא המרקם החברתי ולא ניתן לאף אחד להרוס את האיזון", הסבירו בחדרה. לוסיו עצמו זעם בתקופה האחרונה על הרצון של המועדון למכור אותו, למרות שהוא עצמו רצה להישאר. בסוף העונה הוא יהפוך לשחקן חופשי וזה עתה יכול לנהל מו"מ עם קבוצות אחרות.

בתוך כך, לקראת מכבי חיפה מצפה למימר כאב ראש חיובי. דיא לבאבידי ומוחמד אבו פאני שריצו עונש הרחקה נגד הפועל כפר סבא יעמדו לרשותו, בעוד ה-11 שפתחו במשחק הקודם הרשימו אף הם.