צרות ברעננה: תומר ייעדר כשלושה שבועות

השחקן סובל מכאבים בשרירי הבטן, אביטן נותר עם שני חלוצים

גיל לוין
גיל לוין  12.02.20 - 07:34
תחילת כתבה

מכה נוספת להפועל רעננה. אם לא די בעזיבתו של קייס גאנם להפועל ב"ש בתקופה הכל כך קשה בה המועדון נמצא, ואחרי ששחקן הרכש החדש – אליה סוריאנו - קרע את הרצועה הצולבת, כעת ניסו אביטן סופג מכה נוספת בחוליית ההתקפה שלו: יואב תומר נפצע וייעדר לתקופה ארוכה.

החלוץ בן ה-22, שהפך לעוגן של הקבוצה מהשרון, סבל בשבועות האחרונים מכאבים עזים בשרירי הבטן. על אף הקושי, תומר המשיך להילחם ועלה לכר הדשא לאחרונה עם משככי כאבים וזריקות, אך מאז הכאבים רק החמירו ובמועדון מעריכים כי הוא יזדקק למנוחה של כשלושה שבועות.

מחר (חמישי) יעבור השחקן בדיקת אולטרסאונד על מנת להבין את חומרת הפציעה, בדיקה שתקבע כמה זמן בדיוק ייעדר. במועדון קיים חשש גדול בנוגע להצלחת הקבוצה בהיעדרו, לאחר שבחמשת המשחקים האחרונים בהם שותף, כבש השחקן חמישה שערים ברציפות. בסך הכל כבש השחקן העונה שבעה שערים ולמעשה, הוא אחראי לרבע משערי הקבוצה.

ללא תומר, ייאלץ ניסו אביטן להתמודד ביום ראשון בקרב התחתית הגורלי מול סקציה נס ציונה, עם סגל קצר במיוחד הכולל שני חלוצים בלבד – יוג'ין אנסה ועידן שמש, שלא זכה להרבה קרדיט מאז תחילת העונה. המאמן ייאלץ לסמוך על שחקני קבוצת הנוער שלו, ביניהם גם רועי לוי, שעתיד לקבל דקות במשבר הזה. בנוסף, אביטן ייאלץ להסתפק בשני שחקני כנף בלבד - אור דסה וכארם ארשיד, כשהאחרון לא כשיר במאת האחוזים.