מסתמן: שחקני נתניה יתבקשו לקצץ בשכר בקיץ

התקציב יירד בשל הודעת אייל סגל, שצפוי להגיע למשחק בשבת

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  13.02.20 - 07:04
תחילת כתבה

מכבי נתניה תארח בשבת את הפועל חיפה למשחק עונה מבחינתה, כשלכל תוצאה בו עשויה להיות השפעה מכרעת לגבי המטרה הגדולה שלה - העפלה לפלייאוף העליון. מחירי הכרטיסים הורדו כדי למשוך צופים, והשחקנים התבקשו לקרוא לאוהדים ברשתות החברתיות לבוא ולתמוך.

אחד מהתומכים ביציע צפוי להיות אייל סגל, אשר הודעתו כי לא ימשיך להשקיע במועדון ממשיכה להעסיק את אנשי הקבוצה מעיר היהלומים. בנתניה העריכו הבוקר (חמישי) ששחקנים המחזיקים בחוזה לעונה הבאה יתבקשו לקזז 10 אחוזים ממשכורתם כדי להישאר. הקפטן אלמוג כהן כבר הצהיר כי יהיה מוכן לכך, והוסיף כי הוא מצפה ממי שהמועדון יקר לו לבוא לקראת המערכת.

בסביבתו של סגל, ששומר בשלב זה על זכות השתיקה, ציינו כי מאז רכש את מכבי נתניה והציל אותה מהתפרקות, הוא קיבל הבטחות בעל פה מצד גורמים כאלה ואחרים כי ישקיעו במועדון, אבל הבטחות לחוד ומציאות לחוד. "בכסף שאייל השקיע כאן הוא יכול היה לקנות עוד כמה בתים למשפחה שלו, יש גבול כמה אדם אחד יכול לעשות הכל לבד", אמרו בנתניה. מנגד, גורמים במועדון עדיין מאמינים כי סגל ישנה את דעתו. ראש העיר מרים פיירברג קבעה פגישה עם סגל כדי לנסות לסייע.

כאמור, בשבת גם ייערך משחק כדורגל חשוב עבור נתניה, שעשויה למצוא את עצמה במקום המוליך לפלייאוף העליון במקרה שתנצח. הקפטן אלמוג כהן ופאטוס בצ'יראי צפויים לחזור להרכב של סלובודן דראפיץ' את שי ברדה. מנגד, סתיו פיניש יירד לספסל, וייתכן שגם גיא מלמד.