מתיאוס צפוי לפתוח ברעננה נגד נס ציונה

אביטן דאג שיישאר בקבוצה, הבלם יחזור לסגל במקום קלימקין

גיל לוין
גיל לוין  16.02.20 - 07:38
תחילת כתבה

תחתית ליגת העל ממשיכה לבעור, והערב (ראשון, 19:00) הפועל רעננה תפגוש את סקציה נס ציונה לקרב הישרדות מותח, כשניצחון יכול לגרום לה להשתוות בנקודות לעירוני קריית שמונה, בעוד הפסד עלול לחרוץ גורלות (שידור ישיר ב-5LIVE).

"יש דריכות גדולה אצלנו במועדון", סיפר ניסו אביטן לקראת המשחק החשוב. "אנחנו מבינים שהמשחק הזה הוא מפתח להמשך הדרך ואנחנו יודעים שגם הצד השני רואה את הדברים ככה".

ברמה המקצועית, יהיה ניתן לראות הערב את ההשלכות לשיחה הקשה שהייתה למאמן עם בעלי הקבוצה, אשר אלון. כזכור, אחד הנושאים הקשים שעלו היה הוצאתו של דויד מתיאוס מהסגל, בעקבות החלטת אלון, ורצונו להקפיא את כרטיס השחקן שלו.

הערב, לאחר שאביטן נלחם על הבלם, ישוב מתיאוס היישר אל ההרכב הפותח ויצטרף אל מערך שלושת הבלמים, במקומו של שון קלימקין הצעיר. כמו כן, אביטן יבצע שינוי נוסף בחוליית ההגנה כשעדי נמני ישוב אל עמדת המגן הימני, בעוד ירדן כהן יהיה זה שיירד אל הספסל.

בהתקפה, בעקבות פציעתו של יואב תומר, החליט המאמן לתת לעידן שמש את המושכות בחוליית ההתקפה, והוא ישתף פעולה עם יוג'ין אנסה. "כל מה שאנחנו רוצים זה להביא את הנקודות", סיפר אנסה. "השחקנים מבינים את המצב שבו מצויה הקבוצה ועובדים קשה - מנטליות ופיזית. אנחנו מצפים לצאת לדרך חדשה".