מאוחר מדי? תחושת החמצה באשדוד

למרות ה-1:3, בדרום מבינים שהסיכוי לפלייאוף העליון נמוך

גיל לוין
גיל לוין  16.02.20 - 08:01
תחילת כתבה

מ.ס אשדוד יצאה מהניצחון 1:3 על הפועל כפר סבא אמש (שבת) באצטדיון המושבה, בעיקר עם תחושת החמצה. המחשבה כי לולא הפסידו במחזור הקודם לבני יהודה, הם היו עכשיו במרחק שתי נקודות מהפלייאוף העליון, לא נותנת להם מנוח.

כעת הסיכוי כמעט אפסי להשתחל לחלק העליון של הטבלה, כשבמשחקים הבאים ממתינות להם מכבי חיפה ובית"ר ירושלים. אשדוד תאלץ לקוות לא רק לניצחונות סנסציוניים, אלא גם למעידות של שאר היריבות במרכז הטבלה.

בכל מקרה במועדון שמים דגש על הפן הגיבושי ויצאו לחגוג את הניצחון במסעדה יחדיו, אך לצד השמחה, בצוות המקצועי מבינים שלא מדובר באחד המשחקים המבריקים של הקבוצה ומודאגים בעיקר מחוסר היציבות: "אנחנו לא מצליחים לשמר יכולת לאורך זמן" סיפר רן בן שמעון. "היו הרבה עצבים, הרבה לחץ ואנחנו הרבה פעמים רוצים שהדרך תהיה יותר טובה. התוצאה הייתה מה שחשוב".

מי שכבר התרגל לקבל את המחמאות שבוע אחר שבוע, הוא דין דוד הצעיר שלא רק כבש את השער הראשון בדקה השנייה למשחק אלא גם היה מעורב בשאר השערים. החלוץ הצעיר חווה את עונת הפריצה שלו עם שער ליגה שביעי וגרם לצוות המקצועי להתמוגג: "זה תענוג לראות אותו מתקדם" סיפרו בצוות המקצועי, "הוא ילד צנוע ושקט, מגיע לו להצליח וזאת רק ההתחלה, הוא יגיע רחוק".

גם שגיב יחזקאל וג'ימי מארין זכו למחמאות לאחר שכבשו אמש, כשהאחרון רשם את שער הבכורה שלו במועדון, בהופעה שנייה. "ג'ימי מוכשר מאוד, אבל הוא עדיין ילד וזקוק לעוד קצת זמן", סיפרו עליו באשדוד.