עצבים בכפ"ס: מכלוף השתולל בחדר ההלבשה

הבלם עלול לעמוד לוועדת משמעת. במועדון ביקרו את השיפוט

גיל לוין
גיל לוין  16.02.20 - 10:29
תחילת כתבה

שחקני הפועל כפר סבא עזבו את אצטדיון המושבה אמש (שבת) נסערים במיוחד, לאחר משחק נוסף ללא נקודות, לא מעט מחמאות והרבה מאוד תסכול בהפסד 3:1 למ.ס אשדוד. הקבוצה של אופיר חיים אמנם רשמה מחצית ראשונה נהדרת, אולי הטובה ביותר שלה העונה, בה שלטה על כר הדשא, איימה לא פחות מ-12 פעמים על השער - אבל לא רק שבעטה בדלי, אלא גם ספגה שני שערים.

התוצאה המאכזבת הביאה איתה הרבה אגרסיות ובמהלך הפסקת המחצית נרשם אירוע חריג. בלם הקבוצה, טל מכלוף, ירד עצבני מכר הדשא כשהוא דופק על חפצים, השחקן השתולל בחדר ההלבשה וזעם על חבריו לקבוצה לאור התוצאה והטעויות בהגנה.

אופיר חיים לא נשאר אדיש להתנהגות והוריד את השחקן אל הספסל מיד עם סיום ההפסקה. "טל שחקן משמעותי בחדר ההלבשה, הוא לא יכול להרשות לעצמו להתנהג ככה", אמרו בצוות המקצועי. בתוך כך במועדון יקבלו החלטה האם להעמיד את מכלוף לוועדת משמעת.

בפן המקצועי במועדון החמיאו לעומר פדידה שהפגין כהרגלו רוח לחימה וחוסן מנטאלי והצליח לצמק עם שער ליגה שביעי העונה, גם דן עזריה זכה למחמאות כשהיה קרוב בעצמו לכבוש את השער הראשון שלו העונה. לצערם של הירוקים, שוב כרטיס אדום מיותר במיוחד, הפעם של סודיק אטנדה, גמר מבחינתם את המשחק והשאיר את הירוקים בפעם השנייה ברציפות בעשרה שחקנים.

במועדון כמובן ביקרו את הבלם שלא היה אחראי וזהיר מספיק, אך נראה שהבעיה עמוקה מכך והסטטיסטיקה המטרידה מראה שמתוך חמשת המשחקים האחרונים, ספגה הקבוצה ארבעה כרטיסים אדומים. "חוסר אחריות שלא מתקבלת על הדעת. נצטרך לעבוד על זה" אמרו במועדון.

אבל הביקורת לא נשארה בין כותלי המועדון. בכפ"ס באים בטענות גם לשיפוט ופנו לאיגוד בתלונה על צוות השיפוט. "ע"פ כל הסרטונים והזוויות, צוות השיפוט רשם שתי טעויות קשות ועוד סדרת שריקות מעוררות מחלוקת", נכתב בהודעה, "הטעות הראשונה בדקות הפתיחה של המשחק עם שליפת כרטיס צהוב בלבד לשחקן אשדוד אחרי עבירה מכוערת לכיוון הברך של מגן כפר סבא טום שלח, עבירה שהכריחה כרטיס אדום. הטעות השנייה, בדקות הסיום של המחצית הראשונה עם דחיפה ברורה על שחקן כפר סבא אדריאן רוצ'ט שזכתה להתעלמות מוחלטת".