לוקח את הזמן: שחר יחליט על עתידו של בלבול בקיץ

למרות השמועות, אין דיונים במעמדו של מאמן מכבי חיפה עד סיום העונה. גם המו"מ עם מוחמד עוואד עדיין אינו על הפרק. אשכנזי ביקש לשחק נגד אשדוד, ההחלטה ביום חמישי

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  17.02.20 - 13:21
תחילת כתבה

יעקב שחר יחליט על עתידו של מרקו בלבול רק בקיץ. בניגוד לרינונים ולשמועות הנוגעות למאמן מכבי חיפה, נשיא המועדון לא מתכוון לעסוק בהמשך תפקודו של בלבול, ובמועדון הסבירו כי זהו הנוהל במקרים כאלה: ההחלטות מתקבלות בקיץ בלבד, ולא תוך כדי העונה, ללא קשר לתוצאות. כך היה לאורך רוב השנים של שחר בחיפה, וכך אמור להתרחש גם הפעם.

גם בעניינו של מוחמד עוואד ההחלטה תידחה. למרות הדיבורים על כך שהחלוץ לא יחתום על חוזה חדש, לאחר זה שיסתיים בתום הקיץ הבא, במועדון טוענים כי לא נעשתה פנייה חדשה לשחקן בנושא, וגם ההחלטה בעניינו תתקבל בקיץ מול סוכנו. אגב, עוואד החליף סוכן, ובמקומו של אבי נמני ייצג אותו מעתה גלעד קצב, מי שהוציא את שון וייסמן לוולפסברגר האוסטרית.

ובחזרה לכדורגל. המאמן מרקו בלבול יצטרך להחליט מי ימלא את מקומו של דולב חזיזה, שיחמיץ את המשחק באצטדיון הי"א עקב צבירת כרטיסים צהובים. נכון לעכשיו, מסתמן כי המאמן לא ישנה את המערך ל-4:4:2, מה שאומר שירדן שועה שוב יחכה להזדמנות מהספסל. במידה והשיטה אכן תישאר, מקסים פלקושצ'נקו ומוחמד עוואד צפויים להתחרות על משבצת אחת בין ה-11 הפותחים.

"בכל פעם שהתעסקנו במכבי תל אביב, זה לא נגמר טוב", אמרו בקבוצה, "ברור שהם עוד יפסידו נקודות, אבל אנחנו צריכים להתרכז בעצמנו". ומכאן לרשימת הפצועים: למרות הכאבים, יובל אשכנזי ביקש לשחק מול אשדוד, אבל ההחלטה הסופית תתקבל רק ביום חמישי.

לייו קסטיאנו הספרדי אמנם לא זקוק לניתוח, אבל ייעדר לפחות כחודש וחצי, מה שמכניס את איקוום אוטין (שלא היה בסגל בתקופה האחרונה, והיה על סף מעבר להפועל חדרה בחלון ההעברות האחרון) חזרה ל-18. הבלם/מגן רמי גרשון החל בשיקום אינטנסיבי, וההערכה היא שהוא ישוב לשחק לקראת סוף העונה.