בק"ש הודו: מכבי ת"א הפילה אותנו מהרגליים

רשימת הפצועים של הקבוצה התארכה. רפואה: "הרימו את הראש"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  17.02.20 - 07:05
תחילת כתבה

75 דקות הצליחו שחקני עירוני קריית שמונה לשמור בגבורה על רשת נקייה נגד מכבי תל אביב במשחק אתמול (ראשון) בבלומפילד, אך אז הסכר נפרץ והצפוניים יצאו ללא נקודות ועם שלושה שערי חובה. לפני המשחק ידעו בק"ש כי הסיכויים להימנע מהפסד במפגש אינם גבוהים. קובי רפואה העמיד הרכב נלחם, אך בסופו של דבר פערי האיכות השפיעו.

בקבוצה אמרו: "קשה מאוד לשחק נגד מכבי תל אביב, הם לא מפסיקים לרוץ וללחוץ. אנחנו לקראת הסוף כבר נפלנו מהרגליים, אין קבוצה בארץ שמשחקת בקצב כזה". במחצית השנייה נראו שחקנים סובלים מהתכווציות שרירים, אחמד עאבד הוחלף בשל כך ועידן נחמיאס התקשה לקראת הסיום. במועדון מקווים שהפציעה של עאבד אינה חמורה.

לרשימת הפצועים הצטרפו אמש גם מוחמד שכר ויואל אבוחצירה. קיים חשש לשבר בצלעות לשכר, שנאנק מכאבים והוחלף במחצית הראשונה. אבוחצירה הוחלף בתחילת המחצית השנייה בעקבות כאבים בברכו וישנו חשש שהפציעה היא קשה. הוא צפוי להיבדק בתקופה הקרובה.

לרפואה ישנה מצוקה קשה בחלק הקדמי לקראת המשך הדרך. אבוחצירה הוא החלוץ המרכזי היחיד בסגל, כשגם איסמעיל ריאן, עאבד ושכר כרגע לא זמינים. כמו כן, עידן רטה שנכנס כמחליף רשם הופעה שירצה לשכוח. הוא גרם לבעיטה החופשית אותה ניצל יונתן כהן, ושני השערים הנוספים הגיעו מהאגף שלו. כזכור, רטה הגיע בינואר לאחר שק"ש שילמה מאה אלף יורו השאלה להפועל רמת השרון.

למרות האכזבה הקשה, בסיום המשחק נכנס המאמן רפואה לחדר ההלבשה וניסה לדרבן את השחקנים: "הרימו את הראש". במועדון ציינו את ההשקעה, אך במבחן התוצאה ק"ש רשמה משחק תשיעי ברציפות ללא ניצחון. סקציה נס ציונה צימקה את הפער לנקודה אחת ממנה, והתחתית כעת בוערת.