ויטור: "בישראל לא מדברים הרבה על שופטים"

בלם ב"ש התראיין ביוון וסיפר על הליגה, מטרותיו וגם הקשר לאיביץ'

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.02.20 - 10:21
תחילת כתבה

בעונתו הרביעית בהפועל באר שבע, מיגל ויטור הוא אחד השרידים הבודדים שנותרו בסגל מהשנים המפוארות של הקבוצה מבירת הנגב, שזכתה בשלוש אליפויות רצופות והגיעה לשלב 32 הגדולות בליגה האירופית. הבלם הפורטוגלי התראיין ביוון, וסיפר על המטרות לעונה, החיים בישראל, הקשר לוולדימיר איביץ' ועתידו.

ויטור, שהצטרף לקבוצה מבירת הנגב בקיץ 2016 סיפר על השנים שלו בב"ש: "שתי העונות הראשונות היו נהדרות כי זכינו בשתי אליפויות, אחרי זה קצת פחות. העונה אנחנו מכוונים למקום השלישי ולגביע המדינה כי אנחנו רוצים להגיע לאירופה".

הבלם הפורטוגלי, שהגיע לישראל מפאוק סלוניקי, שבה הוא הספיק לשחקן מספר חודשים תחת ולדימיר איביץ', מאמנה הנוכחי של מכבי תל אביב. "אנחנו בקשר טוב מאוד", סיפר ויטור. "הוא היה המאמן שלי וכשאנחנו נפגשים כיריבים בישראל אנחנו מדברים"

כשהתבקש להשוות בין הליגות, ויטור אמר: "אין ממש פערי רמות בין יוון לישראל. פה לא מדברים הרבה על השופטים והליגה מאורגנת טוב יותר. ביוון יש יותר רגשות. אני שמח פה, זה בלתי אפשרי עבורי לבחור בין ישראל ליוון כי הן שתי המדינות שלי אחרי פורטוגל. הילדים שלי שמחים פה, הם דוברים עברית ובשתי המדינות קיבלו אותי יפה".

ויטור נשאל גם על העובדה שבפאוק הוא לקח חלק ב-116 משחקים, בעוד שבהפועל באר שבע הוא רשם 82 הופעות בלבד: "אני מקווה לשחק ביותר משחקים, היו לי שתי פציעות קשות פה ויש לי חוזה לעונה נוספת אם אגיע למספר מסוים של משחקים כשאני בריא".