הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"עברו עליי ימים לא קלים. שמרו על אחדות"

סידי אחרי הסערה: "נמצא בפרונט וסופג. בואו נפתח דף חדש"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.02.20 - 12:34
תחילת כתבה

קצת יותר לפני מיממה הדרבי התל אביבי, הכרוז של מכבי תל אביב שתארח את המשחק ניסה להרגיע את הרוחות אצל האוהדים. כזכור, במשחק האחרון נגד קריית שמונה, חלק מהקהל קרא "סידי מת, סידי מת". הכרוז המופתע אמר על כך לערוץ הספורט: "התפלאתי לשמוע את הקהל קורא נגדי במשחק האחרון".

בפוסט שפרסם היום סידי בחשבון הפייסבוק שלו, כתב: "מאז פרסום הכתבה ביום שישי האחרון באתר ערוץ הספורט, על הקללות של חלק מאוהדי הפנאטיקס והקריאות 'סידי מת, סידי מת' לעברי, אני זוכה למאות תגובות וקריאות עידוד, תמיכה ואהבה מאוהדי מכבי ת"א (ואפילו מכאלה שאינם אוהדי מכבי) ועל כך אני רוצה להודות לכם מעומק ליבי.

"אני לא אכחיש ואומר שמאז אותו משחק, לפני שבוע מול ק"ש שם שמעתי את הקריאות, עברו עליי ימים לא קלים והרבה מחשבות רצו לי בראש. כפי שציינתי בכתבה, עוד לפני יותר משנה הבנתי מחלק מאוהדי וראשי הפנאטיקס שהחרוזים שלי לא לטעמם וכן העובדה שאני מכריז בסמוך לכיבוש השער מפריעה להם לחגוג ולשיר לכובש השער".

"לפיכך, כבר אז", הסביר הכרוז. "הפסקתי כמעט לחלוטין עם החרוזים (אולי חצי משפט, פה ושם) והכרזתי רק על כובש השער והתוצאה, כשאני עושה זאת לפחות שתי דקות לאחר כיבוש השער, כלומר נותן מספיק זמן לקהל לחגוג את השער. ואכן, במהלך העונה שעברה ובעונה הנוכחית, עד היום, הכל נרגע והתנהל כשורה ולכן הופתעתי מאד לשמוע את הקריאות לעברי במשחק שעבר".

לסיום, הקהל פנה בבקשה לאוהדים: "חבר'ה, אני אולי ככרוז נמצא קצת יותר בפרונט ולכן סופג יותר (ומקבל זאת באהבה), אבל מחובתנו, כולנו, לשמור על אחדות וחוזקה בינינו לבין עצמנו כי רק כך נוכל להוביל את המועדון הענק הזה, הנקרא מכבי ת"א, ביחד עם ראשי המועדון והשחקנים, להצלחות אדירות והישגים משמעותיים. אני קורא לכולם לשמור על פרופורציות ולזכור שכולנו מתמקדים, רוצים ועושים הכל למען הצלחת הקבוצה וזה מה שחשוב באמת.

"כמו כן, אני מצידי מבטיח לעשות הכל כדי שצורת ההכרזה שלי תהיה מקובלת ואהודה על כולם, כולל אוהדי הפנאטיקס! (ואל תהרגו אותי אם יברח לי איזה חרוז קטן ). מכאן אני פונה לראשי ארגון הפנאטיקס: בואו נפתח דף חדש, מפויס ונקי ונשמור על ערוץ פתוח ביני לביניכם, כמו שיש ביני לבין כל אוהד מכבי ת"א באשר הוא. אני מזכיר לכולם איזה משחק משמעותי מצפה לנו מחר ולכן זהו בדיוק הזמן להפשיל שרוולים,לנער את כל הדברים השליליים ולהתמקד במטרה עם הרבה רצון, נחישות ואהבה. אוהב את כולכם ללא יוצא מן הכלל!!!".