שועה וחזיזה יפתחו מול הפועל ב"ש

גם חבשי עשוי לעלות ב-11 של חיפה. מאור קנדיל על הכוונת

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  26.02.20 - 08:49
תחילת כתבה

מכבי חיפה חזרה לקצב הרגיל: אתמול (שלישי), בשעות הערב המאוחרות, חזרה הקבוצה מהגיבוש באילת, שם התאמנה פעם אחת. היום היא תשוב לשגרת אימונים, לקראת המפגש עם הפועל באר שבע, אותה תארח בנתניה בשל עונש הרדיוס שנגזר על הקבוצה.

השחקנים והצוות סיפרו על שבירת שגרה שבאה בזמן, ושכבר אתמול חזרו להתאמן במגרש של הפועל אילת בעיר. מרקו בלבול לא ערך אסיפות או וידאו במהלך השהות באילת ויעשה זאת בשישי, כשמחר יקבלו השחקנים חופש. על פי ההערכות בלבול יערוך שינויים בהרכב שניצח 1:2 על מ.ס אשדוד, תוך כדי מחשבה גם על משחק הגביע מול אותה יריבה כמה ימים אחר כך. ירדן שועה ודולב חזיזה צפויים לפתוח כשגם עאיד חבשי בתמונת ההרכב.

באשר לפציעות: כפי שפורסם בערוץ הספורט, רז מאיר יהיה כשיר עוד העונה ובשבוע הבא יחזור לאימונים מלאים. רמי גרשון כבר חזר לאימונים עם מאמן הכושר אורי הראל, והשוער גיא חיימוב יתחיל בשיקום אחרי הניתוח שעבר בכתפו.

ובראייה קדימה, בחיפה עוקבים אחרי מאור קנדיל ואם השחקן ישוחרר ממכבי ת"א בה הוא מחזיק בחוזה לעונה נוספת, ייתכן שתהיה אליו פנייה. לקבוצה יש אופציה להאריך את החוזה עם ארנסט מאבוקה, ויחליטו בסיום העונה. בכל מקרה אחת המסקנות של הירוקים מהעונה, היא הרצון בעוד מגן ימני בכיר. הסקאוט אלון חרזי ימריא בחודש הבא לעקוב אחרי שחקנים שסומנו, בינהם צעירים מאפריקה.