"אף אחד לא האמין בנו": חיים נפרד מכפ"ס

המאמן המפוטר: "שלם עם עצמי. בטוח שהמועדון יישאר בליגה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.02.20 - 18:35
תחילת כתבה

אופיר חיים והפועל כפ"ס כבר לא ביחד. המאמן שהגיע לירוקים באמצע העונה שעברה ועלה איתם לליגת העל, סיים אתמול (שלישי) את דרכו במועדון. מבחינת תוצאות, חיים עמד במטרה כשהוא הגיע עם הקבוצה למקום ה-11. עם זאת, שלושת ההפסדים האחרונים והמתיחות עם הבעלים יצחק שום הובילו לפרידה. היום, המאמן נפרד מכפ"ס ברשתות החברתיות.

"אף פעם לא נעים לעזוב קבוצה", פרסם חיים, "בטח לא בזמן שאתה רואה בסיפוק כיצד הזרעים שזרעת מניבים פירות: עלייה חלומית לליגת העל, בניית קבוצה בתקציב מינימום, אמונה אמיתית בכל שחקן ושחקן, גם כאשר אף אחד מסביב לא האמין והיכולת לחבר את כולם ליחידה מגובשת ולוחמת".

"גם במשחקים פחות טובים ובתקופה פחות טובה התמלאתי גאווה בצוות שלי, בשחקנים שלי ובדרך המקצועית והאישית שבה התנהלתי באמונה שלמה", המשיך המאמן המפוטר, "לכן גם ברגע כזה, אני שלם עם עצמי ועם האמת המקצועית שלי, שהיא מבחינתי קודש הקודשים".

"אני מאחל לשחקנים היקרים, המשיכו לעבוד קשה ולהאמין בעצמכם תמיד", הוסיף חיים, "בטוח שתעמדו במשימה שהצבנו לעצמנו והיא -הישארות בליגת העל. אוהב אתכם מאוד! תודה על הזכות לעבוד עם צוות איכפתי ומקצועי. אני רוצה למסור תודה ענקית בעיקר לקהל הנפלא, שליווה אותי ואת הקבוצה לכל מקום בארץ! בהצלחה בהמשך".