"חיים מבין כדורגל יותר משום": כאוס בכפ"ס

השחקנים בביקורת נגד הבעלים: "החשק להילחם הלך עם אופיר"

גיל לוין
גיל לוין  28.02.20 - 11:13
תחילת כתבה

בצל שבוע מטלטל, מתח גדול שורר בהפועל כפר סבא. לאחר שיצחק שום דרש זעזוע רגע לפני המשחק הקריטי מול הפועל רעננה מחר (שבת) באצטדיון המושבה, ההנהלה הייתה בטוחה: "זה יתן מוטיבציה לשחקנים להוכיח עצמם לתורג'מן". מנגד לא מעט שחקנים בקבוצה לא התביישו להגיד: "החשק להילחם על הליגה הלך עם אופיר".

אין זה פלא שהמוטיבציה ירדה בחדר ההלבשה. לאופיר חיים ולשחקניו היה קשר הדוק, אולי "הדוק מדי" לפי יצחק שום, שחשב שהמאמן לא היה קשוח איתם מספיק. הקשר המיוחד בין המאמן לשחקנים, אפילו הביא את חניכיו, ששמעו על ההחלטה להחליפו מתבשלת, לפנות אל ההנהלה בניסיון למנוע את המהלך. "נלחמנו בשבילו, הוא אישיות מדהימה ומבין את הכדורגל המודרני הרבה יותר מיצחק שום" אמרו.

מנגד, תורג'מן מסתמן על פי השחקנים כ"ההפך המוחלט" מחיים והם מודאגים מרמת הקשיחות שהציג. המאמן שערך היכרות עם שחקניו החדשים הציג את ה"אני מאמין" שלו והסביר באופן ברור כי לא יתפשר על סדר ומשמעת וכי קנסות, כמו על שימוש בטלפון בזמן אימון למשל, יחולקו ללא איפה ואיפה. "אנחנו עוד נתגעגע לאופיר", אמרו השחקנים.

בינתיים ההכנות למפגש מחר (שבת) עם נועלת הטבלה בעיצומן ותורג'מן ערך היום את האימון המסכם. לצערו של המאמן הוא יאלץ להסתדר גם הפעם ללא סודיק אטנדה שיירצה עונש הרחקה של צבירת כרטיסים צהובים, כשגם דן עזריה לא כשיר במאת האחוזים ובספק למשחק.