לקראת שבוע גורלי: הדילמות של מרקו בלבול

מאמן חיפה מתלבט בין חזיזה לסלליך ב-11 מול הפועל ב"ש

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  29.02.20 - 10:56
תחילת כתבה

שתי מטרות עומדות בפני מכבי חיפה בשבוע הקרוב: האחת, לשמור על קשר עין עם מכבי ת"א שבפסגה; השנייה, להמשיך בגביע המדינה, במטרה להחזיר לעצמה את התואר אחרי ארבע שנים. והדרך לשתי המטרות האלה עוברת דרך הפועל באר שבע.

מחר (ראשון), ייפגשו הירוקים עם האדומים של יוסי אבוקסיס במסגרת הליגה (תארח בנתניה בשל עונש רדיוס); כשברביעי, הקבוצה תחזור לסמי עופר להתמודדות בגביע. "מדובר בשני משחקים קריטים שיקבעו את עתידנו" אמרו בחיפה.

ולצד שתי המטרות, קיימות גם שתי התלבטויות בפני מרקו בלבול: דולב חזיזה או סינטיהו סלליך בחלק הקדמי, ועאיד חבשי או טרנט סיינסברי בחלק האחורי.  בלבול קיבל ממאמני הכושר, נייל קלארק ואורי הראל, את הנתונים המצביעים על כשירות השחקנים והעייפות. מהם, הוא הבין שאין מניעה לכל ארבעתם לפתוח מחר. בכל זאת, המאמן שוקל כאמור שני שינויים אבל באימון המסכם היום התמונה תתבהר יותר.

מעבר לכך, בחיפה מצפים ממרקו בלבול להמשיך ולהעניק קרדיט לירדן שועה. נדמה שמאז עבירת המשמעת האחרונה של החלוץ, בכל פעם שהוא מקבל הזדמנות ניתן לראות את היכולות שלו.  המאמן צפוי להזהיר את שחקניו מפני בן שהר ורמזי ספורי, כמו גם מהמצבים הנייחים של ז'וסוואה ומשחק הראש של מיגל ויטור. האצטדיון בנתניה, לשם הועבר המשחק, צפוי להתמלא, כשמאות בודדות של כרטיסים נשארו בקופות.

ההרכב המשוער: ג'וש כהן; ארנסט מאבוקה, אעיד חבשי (טרנט סיינסבורי), עופרי ארד, סאן מנחם; יובל אשכנזי, נטע לביא, דולב חזיזה ( סינטיהאו סולליך); יאניק ווילדסחוט, צ'ארון שרי, ניקיטה רוקאביצה.