"תחושה של חוסר אונים": רעננה בדרך לירידה

הפסד חמישי ברצף לאחרונה. אסף צור עשוי לרדת לספסל בגביע

גיל לוין
גיל לוין  01.03.20 - 08:14
תחילת כתבה

עוד ערב קשה עבר על הפועל רעננה בעונת הבלהות שלה, עם הפסד חמישי ברציפות ושני של גל כהן כמאמן, הפעם 3:0 להפועל כפר סבא. הכרטיס האדום המיותר בתחילת המשחק לחובתו של עדי נמני היטה את הכוחות לטובת הירוקים, שגרמו לאורחת להתפרק.

"זאת תחושה של חוסר אונים, ברור שהבעיה בשלב זה היא מנטאלית", סיפרו בחדר ההלבשה, "ההבנה שכולנו בדרך לליגה הלאומית מחלחלת. כלום לא הולך כמו שצריך ובטח שאי אפשר ללכת לישון אחרי משחק כזה".

גל כהן דווקא מנסה לשמור על אופטימיות זהירה כשהוא נאחז במקרים דומים כמו למשל במסע ההישרדות של מ.ס אשדוד בעונה החולפת. "אשדוד מחקה פער של תשע נקודות ואם נתגייס כולנו למשימה זה יכול לקרות", אמר המאמן הצעיר, "זאת סיטואציה קשה, אין מה לעשות. זה משהו שרודף אותנו כל העונה. גם אם היו מביאים לפה את מוריניו הוא לא היה עושה תוצאות שונות".

ברמה המקצועית הושמעה ביקורת נגד חוסר הזהירות של נמני, שספג כרטיס אדום שלישי העונה. כמו כן, גם דויד מתיאוס יצא בתחושות קשות בעקבות הפנדל שגרם והוביל לשער היתרון של הירוקים. השחקן התנצל בפני חבריו והגדיר את המשחק כ"גרוע ביותר בקריירה".

כמו כן, בצוות המקצועי התאכזבו מהשוער הצעיר, אסף צור, ונראה כי צפוי שינוי בעמדה זו לפחות במשחק הגביע הקרוב מול הפועל ת"א שייערך בבלומפילד ביום רביעי. "ניסינו כבר הכל חוץ משינוי בשער", הודו במועדון כשהם מספרים כי ניב אנטמן עתיד לקבל את הקרדיט, "אולי זה מה שיעצור את כדור השלג".