בן שמעון: "הלחץ הוא על בית"ר ירושלים"

מאמן אשדוד כבר מתכונן לעונה הבאה. ניר ברדע יחזור להרכב

גיל לוין
גיל לוין  01.03.20 - 09:57

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

אין ספק שהמילה "אכזבה" מתארת בצורה הטובה ביותר את התחושות של מ.ס אשדוד באשר לעונה האחרונה. כגודל הציפייה - גודל האכזבה, והסגל שנבנה על מנת להפתיע את הליגה ולטפס לפלייאוף העליון, הסתפק בהימנעות זמנית מקרבות הישרדות ובעיקר בתחושת פספוס גדולה.

כעת, רן בן שמעון כבר מתכונן לעונה הבאה ורק לשם נודדות מחשבותיו. הערב (ראשון) ינסה לנצל את המפגש עם בית"ר ירושלים, שייערך בטרנר לאור עונש הרדיוס של הקבוצה מהבירה, כחלק מההכנות לעונה הבאה: "חשוב לי לראות איך אנחנו מתמודדים עם הקבוצות הגדולות בליגה" סיפר, "זאת הזדמנות אחרונה לפני הפלייאוף התחתון להראות את היכולות שלנו".

"תמיד עם בית"ר זה מעניין. יש עליהם לחץ, אבל אנחנו באים עם המטרות שלנו, שהן לנצח את המשחק, להיות הכי טובים שאנחנו יכולים, ולייצר תקווה גם לאלו שמנהלים את המועדון וגם לאוהדים שלנו, לייצר תחושת מסוגלות שאנחנו יכולים לעשות דברים הרבה יותר גדולים מאלו שעשינו השנה" סיפר.

ברמה המקצועית המאמן יערוך רק שינוי אחד בהרכב שהפסיד למכבי חיפה במחזור האחרון, כשניר ברדע שנפצע בקרסול לפני חודשיים צפוי לשוב להרכב על מקומו של דודי תירם. גם הפעם שגיב יחזקאל, דין דוד וסמואל אלאבי יובילו את ההתקפה של האשדודים. פיראס אבו עקל, רועי גורדנה ושלומי אזולאי ישתפו פעולה במרכז השדה. ג'ימי מארין ויעקב בריהון הפצועים ימשיכו להיעדר.

הרכב משוער: רועי משפתי; בנצי מושל, ניר ברדע, טימותי אוואני, גיל כהן; פיראס אבו עקל, רועי גורדנה, שלומי אזולאי, סמואל אלאבי, דין דוד; ושגיב יחזקאל.