"לטפל ב-DNA": בן שמעון על הבעיות באשדוד

המאמן אחרי עוד הפסד דרמטי, הפעם לבית"ר ירושלים. למרות זאת, במועדון התעודדו: "נשלוט בפלייאוף התחתון". דוד נפצע וייבדק

גיל לוין
גיל לוין  02.03.20 - 07:22
תחילת כתבה

אכזבה גדולה במ.ס אשדוד, שנחלה הפסד כואב ודרמטי בדקה ה-92 לבית"ר ירושלים בטרנר. הקבוצה מעיר הנמל סבלה פעם נוספת מחוסר ריכוז בדקות הסיום, וגם הפעם שילמה על כך בנקודות.

"כדי להיות קבוצת צמרת ולעשות שינוי חשיבה צריך לטפל ב-DNA", הסביר רן בן שמעון. "לפני הכל, צריך לדעת לשחק בדקות המכריעות, להבין שלפעמים המומנטום מתחלף, לדעת בדקות הטובות לתת גולים ובדקות הפחות טובות לא לספוג. בדיוק ההפך קורה לנו, אנחנו לא יודעים לשים את הרגל על הגז כשצריך".

התחושות הקשות נמשכו גם בחדר ההלבשה, כשהשחקנים קיוו לפתוח את הפלייאוף התחתון ברגל ימין. "מתסכל שאנחנו נראים טוב מול הקבוצות הגדולות כמו מכבי חיפה ובית"ר ירושלים ובסוף יוצאים ללא הנקודות. זה ניצחון שיכול היה לתת לנו דרייב לפתיחת הפלייאוף", סיפר אחד השחקנים.

למרות התוצאות, בצוות המקצועי החמיאו לשחקנים על היכולת ורוח הלחימה. "עם היכולת הזאת אנחנו נשלוט בפלייאוף התחתון", אמרו במועדון. בנוסף, שיבחו בקבוצה את פיראס אבו עקל, שבישל לדין דוד הצעיר את שער השוויון, שערו השמיני העונה. כזכור, דוד נפצע ברגלו והוחלף והוא צפוי להיבדק, כשבמועדון מקווים שלא מדובר בפציעה חמורה.