גל כהן: "מחכים לנו שבעה משחקי גמר"

רשימת הפצועים של רעננה מתארכת לקראת אשדוד. אנסה מורחק וייעדר

גיל לוין
גיל לוין  09.03.20 - 08:05
תחילת כתבה

בצל שישה הפסדים רצופים כשהאחרון בהם הוא ההדחה ברבע גמר גביע המדינה מול הפועל ת"א, הפועל רעננה מנסה לשים את הצרות מאחור ולאחר סוף שבוע חופשי, חזרה לשגרת האימונים לקראת פתיחת הפלייאוף התחתון בשבת הקרובה, בו תתארח אצל מ.ס אשדוד.

"יש לנו הרבה דברים טובים לקחת ממשחק הגביע. אם נסתכל על המשחק כ-90 דקות, יצאנו עם תיקו מול הפועל תל אביב בבלומפילד ועם זה אנחנו צריכים ללכת לאשדוד", אמר גל כהן לשחקניו, "אנחנו נכנסים לשבוע ארוך ומחכים לנו שבעה משחקי גמר". מחר ישחרר המאמן את שחקניו ליום מנוחה.

כזכור, משחק הגביע ברביעי האחרון הסתיים בהארכה, דבר שגרם לתשישות אצל לא מעט מהשחקנים. עידן שמש, שון קלימקין, איתי קצב ובן בנימין סיימו את המשחק באפיסת כוחות, למרות זאת, כולם לקחו חלק באימון. עידו לוי שנפצע באותו המשחק, צפוי להסיר את התפרים בראשו מחר (שלישי) ולהיות כשיר למשחק בשבת לאחר שהתאמן עם הקבוצה.

מנגד, גל כהן ייאלץ להסתדר עם רשימת חוסרים מדאיגה הכוללת את בן סביר שחגג השבוע את יום הולדתו ולא התאמן בשל רגישות בברכו. כמו כן, אביחי ידין, שעבר צילום אתמול בבית החולים, בו לא הצליחו לאתר את מקור הכאבים בצלעות מהם הוא סובל. החלוץ, יואב תומר עדיין פצוע בשרירי הבטן ועשוי לשוב לאימונים רק בעוד כשבועיים. אם לא די בכך, גם יוג'ין אנסה ייעדר לאחר שספג כרטיס אדום מיותר במשחק הגביע.