"אין טעם לשחק": רוב בבית"ר לעצירת הליגה

השחקנים נגד המשך השגרה: "מה יקרה אם אחד מאיתנו יידבק?"

תומר לוי
תומר לוי  13.03.20 - 09:57
תחילת כתבה

נכון לכתיבת שורות אלה, הפלייאוף העליון בליגת העל עתיד להיפתח בסוף השבוע, חרף התפשטות נגיף הקורונה בישראל. אם זה היה תלוי רק בשחקני בית"ר ירושלים, שצפויים לארח ביום ראשון את הפועל באר שבע, הרי שהליגה הייתה יוצאת כבר עכשיו לפגרה.

לאחר הדברים של הבעלים משה חוגג, שהביע דעתו וטען כי יש להקפיא את הליגה, גם רוב שחקני בית"ר בעד עצירה גורפת של המשחקים. "אין לטעם לשחק בלי קהל. חוצמזה, מה יקרה אם חס וחלילה אחד השחקנים יידבק? צריך היה להשבית את הליגה, ולעשות בדיקה מחודשת בהמשך. אף אחד לא רוצה לשחק בצורה הזאת", אמרו חלק מהם.

אם אכן יהיה משחק, נראה כי רוני לוי יבצע לא מעט שינויים ביחס להרכב שפתח בהפסד למכבי פתח תקווה ברבע גמר הגביע. דן איינבינדר, מקסים גרצ'קין, דיוגו ורדאסקה, עידן ורד ואלירן עטר צפויים לחזור ל-11. לעומתם, אופיר קריאף (הרחקה) ושלומי אזולאי (פציעה) ייעדרו מהסגל של הצהובים-שחורים.

מי שעתיד לשתף פעולה עם ורד ועטר בחוליה הקדמית, הוא ליוי גארסיה. בינתיים, האחרון הודיע לנבחרתו, טרינידד וטובגו, כי לא יגיע לצמד המשחקים מול קנדה בסוף החודש. עם זאת, לאור התפשטות הנגיף, לא מן הנמנע כי המשחקים הללו כלל לא ייערכו במועד שתוכנן.