"זלזול בבריאות שלנו": שחקני רעננה מוחים

נועלת הטבלה קבעה אימון. הצוות המקצועי: "לא יהיה מגע"

גיל לוין
גיל לוין  14.03.20 - 22:21
תחילת כתבה

יחידת סגולה. בזמן שמכבי ת"א, מכבי חיפה, הפועל ת"א, בית"ר ירושלים ויתר קבוצות ליגת העל הודיעו על ביטול אימונים עקב התפשטות נגיף הקורונה בישראל, להפועל רעננה חוקים משלה. למרות הצהרתו של מנכ"ל משרד הספורט, יוסי שרעבי על איסור פעילות של ספורט קבוצתי בהגבלות מסוימות, במועדון האדום מצאו את הנוסחה המנצחת ורעננה תהיה קבוצת הליגה היחידה שתתאמן מחר (ראשון).

ראש הממשלה בנימין נתניהו קבע הגבלת התכנסות של מעל עשרה אנשים? זה הזמן ל'אחד באמצע'. בשל הוראת משרד הבריאות כי אין מניעה לקיים אימונים בתנאי שאין בהם מגע פיזי, הקבוצה של אשר אלון הודיעה לשחקנים להגיע לאימון בוקר בשעה 10:00. במקום אימון קבוצתי, השחקנים יופרדו לקבוצות של חמישה בפינות שונות של הדשא. זה מה שישאיר את הקבוצה בליגה?

"מזלזלים בנו ובבריאות שלנו", מסרו מספר שחקנים ברעננה והמשיכו בזעם: "צריך לשמור על מרחק של 2 מטר בין אחד לשני, ביבי אסר על התכנסות של מעל עשרה אנשים ואנחנו צריכים להגיע".

בצוות המקצועי הגיבו: "נקפיד על ההנחיות החדשות, לכל שחקן יהיה ציוד אישי משלו ולא יהיה מגע בין שחקנים. יש לנו ליגה להילחם עליה ומבחינתנו היא חוזרת באפריל. האימון יחולק לשתי קבוצות של עשרה שחקנים, בזמנים שונים. הקבוצה השנייה תגיע כחצי שעה לאחר שהראשונה תסיים. אנחנו שומרים על ההנחיות ובמקביל שומרים על המסגרת, כי כפי שראש הממשלה אמר מדובר באירוע מתגלגל וכל יום ההנחיות משתנות".