"נעלבתי שמכבי נידתה אותי, זה היה מאכזב"

אליאל פרץ ל"ראשון לכל כדור": "חולם על ליגת האלופות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.03.20 - 08:08
תחילת כתבה

עונת 2019/20, שסיומה עומד כעת בסימן שאלה, היא עונה נהדרת עבור אליאל פרץ. הקשר שגדל במכבי תל אביב וחזר העונה מפציעה, ללא ספק סימן פריצה עם שמונה שערי ליגה, כולל לא מעט כאלה שהביאו נקודות להפועל חדרה, שם הוא משחק זו העונה השנייה. פרץ, שהקיץ שוחרר מהמועדון בו גדל ועבר לחדרה באופן מלא, התפנה לסיכום ביניים, כשהתראיין אתמול (ראשון) ל"ראשון לכל כדור" על העונה שהוא עובר, על קבוצתו לשעבר, וגם על החלומות לעתיד.

באופן טבעי, השיחה עסקה לא מעט במכבי תל אביב. "מאוד רציתי לשחק שם", הודה פרץ בגילוי לב. "אבל עכשיו אני כבר לא שייך אליהם, אלא חדרה. אני בהחלט רוצה להתקדם ולשחק בקבוצה גדולה". האם הופתע מההחלטה של מכבי לשחרר אותו? "בהחלט. הייתי בחצי עונה טובה, וזה הגיע ממקום לא צפוי, אבל קיבלתי את ההחלטה שלהם".

"הגעתי לחדרה כי החלטתי שאני צריך לשחק בחוץ, אחרי שבמכבי לא קיבלתי מספיק דקות. בבני יהודה גם לא מצאתי מקום, וכשחזרתי למכבי איביץ' החליט שאני צריך להשאלה נוספת. ויצאתי, עשיתי עונה וחצי נהדרת בחדרה". ההחלטה לנדות אותו אצל הצהובים, לא עברה אצלו בשקט. "זה לא היה משפיל, אבל בהחלט מאכזב. את התופעה הזאת צריך לנדות מהכדורגל, אני לא חושב שזה צריך להיות בכלל, בטח לא במועדון כמו מכבי ת"א".

"ברור שנעלבתי, אבל היום אני בעיקר שמח שחדרה שמה עליי את הז'יטונים". עם זאת, הוא לא פוסל חזרה למדים הצהובים יום אחד. "ברור שיש סיכוי לחזור", הוא הצהיר. באשר לחדרה, פרץ היה שותף לאכזבה מפספוס הפלייאוף העליון: "לדעתי עמדנו במטרות, אבל אין ספק שזו אכזבה. רצינו להילחם מול הגדולות, ולא ללכת לפלייאוף תחתון עם פחות קהל".

ואם מתייחסים להמשך העונה, לפרץ יש עמדה גם באשר לשאלת המשך קיום הליגה: "בגלל שאנחנו קרובים לסוף, לדעתי צריך לקיים את המשחקים גם ללא קהל", הוא הודה. לאן הולכים החלומות של פרץ, בסה"כ בן 23? "אני חולם לשחק בקבוצה גדולה באירופה. מצפה מעצמי להגיע לנבחרת, ולהיות שחקן מוביל בליגת האלופות".