ברקת נערכת לקיצוץ: ויטור צפוי להיפגש עם ההנהלה

אחרי שבבית"ר הגיעו להסכמות, גם בבאר שבע מתכוננים לאפשרות זו. שחקנים חוששים: במקרה של חופשה ללא תשלום, הקבוצה לא תשלים את שכרם. וגם: הצרה של רמזי ספורי

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  19.03.20 - 07:00
תחילת כתבה

כמו רוב קבוצות הכדורגל הישראלי, גם הפועל באר שבע נערכת למצב החדש. אחרי שאתמול (רביעי), הודיעה בית"ר ירושלים על הסכמה עם שחקניה על קיצוץ רוחבי של 20% לשחקנים ובעלי התפקידים, גם שם מתכוננים לתסריט דומה. ייתכן מאוד כי בקבוצה יזמנו את הקפטן מיגל ויטור, כמו גם שחקן או שניים נוספים, כדי להגיע להבנות על קיצוץ עד חזרה לשגרה.

  • ראשון עד חמישי, 23:40 מיד אחרי חדשות הספורט: "אולפן הלילה של ערוץ הספורט"

"כמו כולם, גם אנחנו בוחנים צעדים להתייעלות נוכח המצב", אמרו בב"ש, "האירוע הלא נעים הזה לא פוסח על אף אחד". ואכן, המהלכים של הבעלים אלונה ברקת מעוררים דיון ער בקרב השחקנים. נכון לרגע זה, בעלי ב"ש הוציאה פקידות ועובדי מנהלה מסוימים לחופשה ללא תשלום.

השחקנים חוששים כי אם יוחלט על יציאה לחופשה ללא תשלום, כל אחד מהם יוכל לקבל דמי אבטלה מקסימליים, על סך 10,000 ש"ח, וב"ש לא תחויב להשלים את השכר. מצד שני, השחקנים קיבלו חוות דעת משפטית שמצב כזה יגרום לקבוצה לאבד את הזכויות עליהם.

בב"ש כמו כולם עוקבים אחרי ההנחיות והדיווחים. כרגע אין אימונים ואין הערכה מתי ישובו להתאמן. בינתיים, רמזי ספורי קיבל הודעה כי לא יוכל להתחתן ביום שלישי הקרוב. זו הפעם השנייה ששחקן הפועל ב"ש נאלץ להעביר את תאריך החתונה ועכשיו הוא יצטרך לחפש תאריך בפעם השלישית.