אברמוב: אף אחד לא ישתכר אצלי יותר מ-15 אלף שקלים

בעלי בני יהודה ל"חדשות הספורט": המצב הזה - שואה כלכלית

תומר לוי
תומר לוי  18.03.20 - 23:32
תחילת כתבה

התפשטות נגיף הקורונה לא פגעה בצורה אנושה רק בפעילות הספורטיבית עצמה, וגררה השלכות רחבות רבות, אחת מהן בפן הכלכלי. ברק אברמוב, בעלי בני יהודה, עלה לשיחה בנושא ב"חדשות הספורט" וניסה לשפוך קצת יותר אור על המציאות החדשה, אותה הוא כינה "שואה כלכלית". לא פחות.

  • ראשון עד חמישי, 23:40 מיד אחרי חדשות הספורט: "אולפן הלילה של ערוץ הספורט"

אברמוב, שלא מעוניין להוציא את שחקניו לחופשה ללא תשלום (חל"ת), סיפר על המתווה שהציע: "במצב הזה לא יכול להיות מישהו שלא ייפגע, עם כל הצער שבדבר. כל אזרח ואזרח ייפגע, וגם שחקני כדורגל ייפגעו. המתווה שלי הוא ששחקן שמרוויח עד 11 אלף נטו - לא ייפגע ויקבל את המשכורת במלאה. לגבי האחרים, לא משנה מה שכרם - 15 אלף נטו זה המקסימום. רק כך נוכל לשרוד את התקופה, ואם וכאשר הליגה ממשיכה - אני משלים לכל שחקן את מה שמגיע לו".

"השחקנים צריכים להבין שעם כל הצער בדבר, יש לי עסקים שמרוויחים הרבה והיום כלום, זה מצב נתון ואנחנו צריכים לפעול לפי המצב הזה", הוסיף הבעלים והכריז: "במצב הזה, אני לא רואה בעלים של קבוצה שיוכל לשלם את הסכומים ולא לקצץ, ואני גם לא חושב שצריך לשלם את זה. ההכנסות של קבוצות הכדורגל הן בעיקרן משלושה גורמים - טוטו, מכירת כרטיסים וזכויות שידור - וכיום אין לנו את התזרים הזה".

אברמוב שיתף כי הוא צפוי להיפגש במהלך יום חמישי עם כמה משחקניו: "רובם הסכימו למתווה, אבל ארבעה שחקנים ביקשו להיפגש איתי, וכך יהיה. הצעתי מתווה הוגן כדי שכולם יוכלו לשרוד את התקופה הזאת במקום לחתום אבטלה. כרגע הם לא יתעשרו, זה המצב".