אשר אלון: "אני לא מאמין שנשלים את העונה"

הבעלים של רעננה בתסריט פסימי. "מקומנו בליגה הלאומית"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.03.20 - 17:30
תחילת כתבה

היום (חמישי) התראיין אשר אלון ל"חמש באוויר", תוך שהציג תסריט לא אופטימי בכלל לגבי המשך קיומה של העונה הנוכחית. כמו כן, הבעלים של הפועל רעננה התנגד לרעיון שיוקפאו היורדות לליגה הלאומית, זאת כשקבוצתו בדרך הבטוחה לשם.

  • ראשון עד חמישי, 23:40 מיד אחרי חדשות הספורט: "אולפן הלילה של ערוץ הספורט"
  • בשל התפשטות הקורונה, אשר אלון לא חושב שליגת העל תחזור לפעול העונה. "אני לא מאמין שנשלים את העונה הזו", אמר אלון, אך כן התייחס לאפשרות שהיא כן עשויה לחזור. כאשר קבוצתו נמצאת במקום האחרון בליגה, אלון אמר כי הוא מעוניין שהיורדות לליגת המשנה יוכרעו באופן ספורטיבי: "אם הליגה תחזור לפעילות נחפש להשאר כתוצאה מניצחונות על המגרש".

    בינתיים אלון התייחס בביטול מוחלט לאפשרות שקבוצות לא תרדנה לליגת המשנה: "כיוון שאין להפועל רעננה מגרש או קהל ועוד סיבות כאלו ואחרות, אנחנו ועוד קבוצות נוספות ללא בסיס, לא באמת ראויים להיות בליגת העל".

    למרות ההסתכלות המעט פסימית, או אולי כנה, אלון הדגיש שהוא לחלוטין מעוניין שהפועל רעננה תישאר בליגת העל: "אני לא מעוניין לרדת ליגה. אני גם לא פועל להקטין את הליגה. כך או כך כל החלטה שתתקבל תהיה טובה לרעננה".

    חוץ מהשאיפות הספורטיביות ולאן שההחלטות יקחו את הקבוצה מהשרון, בינתיים קיימת גם המציאות. כמו רוב הארגונים במשק, גם הפועל רעננה כרגע תיאלץ להוציא שחקנים ואנשי מועדון לחופשות ללא תשלום ולבצע קיצוצים במשכורות. אלון התייחס גם לסוגייה הזו: "אנחנו מתכננים שילוב מעניין בין חל"ת לפיצוי. אנחנו במו"מ עם השחקנים. מה שבטוח, לא נעשה שום דבר באופן שרלטני. הכל יהיה בהסכמה עם השחקנים".