אובארוב: "דינמו מוסקבה מאוד התעניינה באיביץ'"

מתוך הבידוד בראשל"צ, שורה סיפר בראיון על המצב בישראל ("אנשים ניצלו את הסגר כדי לעשות על האש"), על עתיד ליגת העל העונה ("לא אופתע אם היא לא תחזור"), הפער של מכבי תל אביב ("בטוח שהיא לא הייתה מאבדת את היתרון") ומה הוא חושב על ערן זהבי?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.03.20 - 10:00
תחילת כתבה

בחודש יוני ימלאו 30 שנה להופעת הבכורה של אלכסנדר "שורה" אובארוב בשער של נבחרת רוסיה כמחליפו של רינאט דסאייב האגדי. לרגל המאורע, ב"ספורט אקספרס" ערכו ראיון עם השוער, שגר בראשל"צ וכמו כל אזרחי ישראל, נמצא בסגר.

"מיום שישי אסור לעזוב את הבית למעט ביקור במכולת או בית המרקחת", סיפר אובארוב, "המסעדות ובתי הקפה סגורים. שדה התעופה עדיין מתפקד, אבל בעיקר עבור טיסות צ'רטר. הרבה נשלחו לחל"ת. בהתחלה אנשים ניצלו את זה כדי לטייל בטבע ולעשות "על האש", אבל המשטרה התערבה. עכשיו נותנים קנסות על הפרת הבידוד. בין 3,000 ל-5,000 ש"ח. מי שנדבק בווירוס ולא נשאר בבידוד, עשוי להישלח לעד שבע שנים בכלא".

שוער העבר עדיין לא בטוח מתי הליגה תחזור: "הדיבור על כך שזה יקרה אחרי חופש פסח באמצע אפריל, אבל לא אופתע אם היא לא תחזור". לגבי התואר של מכבי ת"א, הוא דווקא יותר רגוע: "הפער כרגע הוא יותר נמוך מהעונה שעברה, אבל הקבוצה בדרך הנכונה ואני בטוח שהיא לא הייתה מאבדת את היתרון. המאמן ולאדן איביץ' רק בן 42, אבל הוא כבר צבר מוניטין של מי שיכול למצוא שפה משותפת עם השחקנים. אגב, כשהייתי במוסקבה לאחרונה שמעתי שדינמו מוסקבה מעוניינת בו מאוד".

לאחרונה לוקומוטיב מוסקבה הביעה עניין בערן זהבי בעקבות הפסקת הליגה בסין. אובארוב: "אני בטוח שזהבי יכול לעזור לכל מועדון. הוא מקצוען. לא פלא שטוטנהאם הייתה מעוניינת בו. אני חושב שפשוט הוא לא רצה לשחק ברוסיה".