אתם קבעתם: מכבי של סוזה טובה מב"ש של בכר

הצהובים ניצחו בהתקפה, הדרומיים בקישור. זהבי או בוזגלו?

מערכת אתר ערוץ הספורט  23.03.20 - 16:15
תחילת כתבה

הפגרה שכפתה עלינו מגיפת הקורונה גורמת לנו להתגעגע לכדורגל, ובמסגרת הפרויקט החדש של ערוץ הספורט, ראש בראש, שאלנו אתכם איזו קבוצה אגדית גדולה יותר, מכבי תל אביב של פאולו סוזה, או הפועל באר שבע של ברק בכר? תוצאות הסקרים מעניינות במיוחד, ונתחיל עם התשובה הכוללת, בה הצהובים של הפורטוגלי קבילו 55% מההצבעות, לעומת 45% של האדומים. ונעבור לחלוקה לפי עמדות.

בהגנה, חלוקת הקולות די מאוזנת. נתחיל מבין הקורות, שם חואן פאבלו קולינאס ניצח עם 67% מהקולות, כפול מדודו גורש (33%). גם בבלמים, איתן טיבי וקרלוס גרסיה (54%) גברו על יריביהם מהנגב, מיגל ויטור ושיר צדק (46%). עם זאת, אצל המגנים מסתמן ניצחון מוחץ לחבורה של ברק בכר כשמיהאי קורהוט קיבל בשמאל 67% לעומת 33% של עומרי בן הרוש, ובן ביטון (54%) גבר על שרן ייני (46%).

עם זאת, בחוליית הקישור, השליטה שייכת לקבוצה מבירת הנגב. 61% מהגולשים העדיפו את ג'ון אוגו כקשר אחורי על פני גל אלברמן, אובידיו הובאן הועדף עם 57% על ניקולה מיטרוביץ' (43%) ומאור מליקסון (52%) גבר בפער של ארבעה אחוזים על דור מיכה (48%).

בהתקפה, היתרון שייך לצהובים, והפער הגדול ביותר הוא בין ערן זהבי, שקיבל 80% מהקולות לעומת 20% בלבד של מאור בוזגלו. מנגד, טוני וואקמה קיבל כמעט פי 3 הצבעות יותר מטל בן חיים, עם 73% לעומת 27%. בחוד, ראדה פריצה השבדי גבר עם 65% על בן שהר (35%).