"לילות כימים": מכבי גייסה כ-5,000 מסכות

הצהובים תרמו לביה"ח וחשפו את הקשר עם אינטר, באיירן ועוד

תומר לוי
תומר לוי  24.03.20 - 20:30
תחילת כתבה

קבוצות הכדורגל הישראלי מתחילות להתרגל למצב החדש: הערב (שלישי) הגיע תורה של מכבי ת"א לשתף את אוהדיה במתרחש במועדון בימים אלה, תוך חשיפה של סדר היום המאולתר, הקשר הרציף עם מוסדות שונים ברחבי העולם, התרומה לצוותים הרפואיים וכמובן, איך אפשר בלי, התכנית לרוכשי המנויים.

"בימים אלה ניצבת בראש סדר העדיפויות החשיבות להישמע להוראות משרד הבריאות", נכתב בהודעה, שפורסמה באתר הרשמי של המועדון. "משחקי הכדורגל הופסקו עד להודעה חדשה, ובינתיים, אנו מעוניינים לעדכן אתכם בכל מה שנעשה במועדון".

"על מנת להבטיח התנהלות מקצועית ככל שניתן, המועדון נמצא בימים אלו בקשר ישיר עם מועדונים רבים באירופה, כמו גם עם ארגון מועדוני הכדורגל (ECA), מנהלת הליגות וההתאחדות לכדורגל. שיתוף המידע נעשה עם עמיתינו ממילאן, אינטר, באיירן מינכן, ארסנל ואייאקס באשר להתנהלותם בימים ייחודיים אלה ברמת הקבוצה, השחקנים ולא פחות חשוב, האוהדים".

"כל קבוצות המועדון, מהבוגרת ועד קבוצת האקדמיה, חדלו מאימונים סדירים כבר למעלה משבוע", המשיכו לכתוב והתייחסו לסדר היום החדש. "שחקני הבוגרת קיבלו תכנית אימונים ותזונה מפורטת, שמותאמת לעבודה מהבית ונבנתה לכל שחקן ושחקן. במקביל, כפי שראיתם ברשתות החברתיות, השחקנים משתדלים לשמור על קשר עם הקהל".

"במקביל, הצהובים סיפרו על התרומה לקהילה בזמנים קשים כאלו: "קרן המועדון מתגייסת למען צוותי הרפואה שעושים ימים כלילות כדי להציל חיים. בסופ"ש האחרון רכשה הקרן, יחד עם ארגון אחים לסמל, כ-5,000 מסכות עבור הצוותים בבתי החולים. לאור המחסור, הוחלט להוסיף לפרוייקט 'פסח מכל הלב' גם את האפשרות לתרום כספים לרכישת ציוד רפואי. רק יחד נוכל להתגבר על התקופה הנוכחית ולצאת ממנה מחוזקים".