עתידו במכבי ת"א והקורונה: יאניוטיס מדבר

שוער מכבי ת"א מדבר: "טוב לי בישראל ומתכוון להישאר כאן"

מערכת אתר ערוץ הספורט  30.03.20 - 16:08
תחילת כתבה

אנדראס יאניוטיס היה אמור להיות הפתרון של מכבי תל אביב לעזיבת פרדראג ראיקוביץ'. למרות סימני שאלה וקמפיין מוקדמות הליגה האירופית הלא מוצלח במיוחד, היווני יועד להיות השוער הראשון, אבל אז הגיעה הפציעה, דניאל טננבאום נכנס לשער ומאז לא יצא ממנו.

למרות שהוא יושב על הספסל, בראיון לתקשורת היוונית יאניוטיס לא מתכנן לעשות בקרוב: "אני שמח במכבי ת"א ואחזור אליה אחרי המשבר. אין משהו אחר שעולה לי לראש. הפציעה שעברתי השאירה אותי בחוץ לשלושה חודשים, אבל הקבוצה מצליחה בלעדיי. עמדת השוער דורשת סבלנות ויש לי אותה. עם סבלנות ועבודה קשה הכל יהיה בסדר".

ועם כל הכבוד למעמדו, משבר הקורונה מעסיק את העולם כולו. "המצב בישראל דומה ליוון. אני לא עושה יותר מדי דברים אלא פשוט נשאר בבית", סיפר יאניוטיס. "ערכנו אימון קבוצתי בזום ואנחנו מקבלים ציוד מהמועדון. עדיף שלא להיות חשוף במקומות בהם מבקרים מיליונים".

"אנחנו עדיין לא יודעים מה יקרה בנוגע להמשך העונה ופשוט מנסים להישאר בכושר. אנחנו נשארים בעיקר בבית, עוקבים אחר הוראות המומחים ומקווים שנחזור לשגרה במהרה", המשיך יאניוטיס ונשאל בנוגע לקיצוץ השכר: "נצטרך לראות מה יקרה, אין משהו רשמי".