המנהלת הודיעה: "כרגע, הפעילות לא תחודש"

כך לפי הנחיות משרד הבריאות. תתקיים הערכת מצב אחרי פסח

מערכת אתר ערוץ הספורט  31.03.20 - 15:55

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

אין חדש תחת הקורונה. מנהלת הליגות לכדורגל עדכנה היום (שלישי) על הסטטוס הנוכחי בו מצוי הכדורגל הישראלי תחת המגפה, וחדשות לא מבשרות טובות: כרגע, אין כדורגל.

בהודעה נכתב: "בהתאם להודעה שהתקבלה היום ממשרד הבריאות, בשלב זה, הפעילות בליגות הכדורגל המקצועניות לא תחודש. לאחר חג הפסח, תיערך במשרד הבריאות הערכת מצב מחודשת בנוגע לחזרה לפעילות.
 
ככל שיתקבל האישור ממשרד הבריאות לחזרה לפעילות ולחידוש האימונים, יתואם מועד לחידוש המשחקים, בהתאם להכנות המקצועיות הנדרשות ולמגבלות השונות".

יו"ר המנהלת ארז כלפון הוסיף: "כמו כל אזרחי ישראל, גם ענף הכדורגל המהווה בימים שבשגרה מקום של תשוקה ואהבה, עצר את פעילותו וכולנו, כל העוסקים בענף, משתפים פעולה עם הנחיות משרד הבריאות על מנת לשמור על בריאות הציבור - זה הדבר החשוב ביותר בימים אלה.
 
צוות המנהלת נמצא בקשר יום יומי הדוק עם ראשי הקבוצות ואני שמח כי מרבית הקבוצות מוצאות דרכים שונות לקיום האימונים על פי תוכניות פרטניות, עם פיקוח מרחוק באמצעים טכנולוגיים, כפי שנעשה היום במערכות רבות במדינת ישראל.
 
ככל שיתקבל האישור ממשרד הבריאות לחידוש האימונים, ניתן לצוותים המקצועיים את הזמן הדרוש להכנות המקצועיות, הכל בהתאם למגבלות ובאופן שיאפשר לנו לחדש ולסיים את עונת המשחקים בצורה ספורטיבית והוגנת.
 
אני שב ומבטיח לאוהדי הכדורגל הרבים שמחכים לשוב ולצפות בקבוצתם האהובה, שנעשה כל מאמץ לסיים את עונת המשחקים, הכל באופן בטוח ועל פי הנחיות משרד הבריאות".