גם אם הליגה תחודש, אדניי לא יוכל לשחק

הקשר מתאושש מהניתוח, אך בחלון ק"ש הסירה אותו מהסגל

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  04.04.20 - 11:23
תחילת כתבה

בצל העונה העגומה של עירוני קריית שמונה, ג'יימס אדניי היה ללא ספק נקודת האור. הוא כבש שלושה שערים והוסיף ארבעה בישולים, עד שנפצע במשחק נגד הפועל באר שבע במסגרת המחזור ה-20 בסוף חודש ינואר.

כחודשיים חלפו מאז הניתוח שעבר הניגרי במיניסקוס, וניכר שיפור גדול במצבו. לאחרונה הוא החל טיפולים אצל הפיזיותרפיסט של מכבי חיפה, תומר בסן. הוא שב לאימוני ריצה קלה והחל להתאמן עם כדור. הפסקת הליגה בשל התפשטות נגיף הקורונה העניקה לו זמן נוסף כדי להתאושש לחלוטין מהפציעה.

לאכזבתם של אוהדי ק"ש, אדניי לא יוכל ליטול חלק במשחקי הקבוצה גם אם הליגה תחודש, בשל העובדה כי בחלון ההעברות הוא נגרע מרשימת השחקנים, כך נודע לאתר ערוץ הספורט. ק"ש חיפשה חלוץ, ואף הייתה קרובה להחתים את רוג'רס קולה, ולשם כך הייתה זקוקה לפנות מקום לזר. בכל מקרה, במועדון פסימיים שאדניי יהיה כשיר לחידוש הליגה.

הניגרי עבר את כל השיקום בישראל, זאת למרות שהוא שייך לגבאלה האזרית. ההערכה היא שימשיך במועדון, אך הערכת מצב יותר רצינית תיערך רק לאחר החזרה לשגרה.

בתוך כך, משכורות חודש מרץ בניקוי הקיצוץ שנקבע כבר הועברו לשחקנים של הקבוצה מהצפון לפני פסח, וכן הבעלים איזי שרצקי דאג לתלושים בסך 350 ש"ח לחג.