הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"תוריד את זה או שלא תשחק": זנדברג נזכר

קשר העבר על הפעם שבה צבע בשיער סיבך אותו עם "השריף"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.04.20 - 20:12
תחילת כתבה

הגעגועים לכדורגל שנלקח מאיתנו בעקבות מגיפת הקורונה הם כר פורה לסיפורים נוסטלגיים על המשחק האהוב. גם מיכאל זנדברג, ששיא הקריירה שלו היה במכבי חיפה ובבית"ר ירושלים, נזכר בסיפור משעשע מתחילת הקריירה, שאותו שיתף ברשתות החברתיות, על איך מסיבת פורים כמעט סיבכה אותו עם אלי כהן וגרמה לו להחמיץ משחק גביע עם הפועל פתח תקווה.

"אני בן 20, סוג של כוכב צעיר עולה בהפועל פ"ת של אלי כהן" נזכר קשר העבר. "ימי פורים, ואנחנו לפני משחק בסיבוב הראשון של הגביע ברייסר נגד בית"ר באר שבע (אז צמרת ליגה שנייה, אנחנו צמרת ליגת העל) ואני מגיע למתקן בקיבוץ עינת". לפני הנסיעה למלון בב"ש (המשחק באותו יום בצהריים) עם שיער צבוע בבלונד, לכבוד מסיבת פורים כלשהי שאמורה להתקיים ביום שלמחרת או יומיים אחר כך".

מי שלא כל כך אהב את המראה החדש של הקשר הצעיר, הוא המאמן: "השריף נכנס לחדר, מסתכל על כולם ונעצר עליי. אני מחייך, הוא קופא, לא מוריד את משקפי השמש שלו וגוער לעברי: ״מה אתה מחייך, אתה לא נוסע ככה לב"ש'. אחרי כמה דק נשלח הקפטן, אלי אברבנאל, לדבר על ליבו ולנסות לשכנע אותו, אך ללא הועיל, הוא לא מוכן לשמוע. ש'יוריד את זה', הוא אומר, 'אחרת הוא לא משחק'. הקבוצה עולה לאוטובוס ונוסעת ואני, אחרי טלפונים בהולים, נוסע לחבר ספר ברמת השרון, והוא צובע לי את השיער לשחור. ישר משם אני טס עם האוטו לב"ש למלון".

ומה קרה במשחק עצמו? "איחרתי כמובן לאסיפה שלפני המשחק. מפה לשם, פתחתי במשחק ושיחקתי 90 דקות, אבל הפסדנו 1:0 במה שהיה אז סנסציה אדירה ועפנו מהגביע", חתם זנדברג.