הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הרמת כוסית וירטואלית: בליגה קיבלו את החג

בית"ר ירושלים, מכבי חיפה והפועל ת"א בירכו בשיחות זום

כתבי אתר ערוץ הספורט  08.04.20 - 13:57

הכדורגל הישראלי קיבל את חג הפסח באמצעות הרמת כוסית דרך המסך. ראשי בית"ר ירושלים, מכבי חיפה והפועל תל אביב החליטו לקבל את חג הפסח ולברך בחזרה מהירה למגרשים. כמו כן, בית"ר ערכה אימון בוקר תחת עיני הצוות המקצועי. הירוקים בירכו את בעלי הקבוצה, יעקב שחר לרגל יום הולדתו דרך המסך ואצל הפועל הבעלים הודו לשחקנים על הנכונות בשעה הקשה.

רגע לפני כניסת החג, שחקני בית"ר ירושלים ערכו אימון כושר מסיבי תחת עיניהם הבוחנות של הצוות המקצועי. לקראת סיום האימון הצטרפו בעלי הקבוצה, משה חוגג, יו"ר הקבוצה, אלי אוחנה והמנכ"ל מוני ברוש לאימון, ובירכו את השחקנים בבריאות, אושר וחזרה מוקדמת למגרשים. גם המאמן רוני לוי הצטרף לאיחולים : "יופי של אימון, רואים שאתם נותנים את הכל. כולנו מחכים לחזור, ונקווה שבקרוב. חג שמח לכולם".

חוגג החמיא לשחקניו על ההבנה והפשרה המהירה בנוגע לקיצוצים: "אני מאוד גאה בדרך שבה ניהלנו את הדיאלוג בנוגע להתאמות השכר בייחוד לנוכח מה שאנחנו רואים שקורה בחלק מהמועדונים האחרים. הרגשתי שיש עם מי לדבר ואתם לא מנותקים מהמציאות וזאת בהחלט תעודת כבוד עבור המועדון. זה חשוב לאוהדים וזה חשוב מאוד למערכת. אז תודה רבה על זה".

בהתאם למצב הבעייתי, גם מכבי חיפה ציינה את חג הפסח בהרמת כוסית וירטואלית. מאמן הקבוצה, מרקו בלבול הרעיף שבחים לשחקניו על המקצוענות וגם בירך את יעקב שחר לרגל יום הולדתו: "אחרי לא מעט זמן, כולנו מתראים. אומנם דרך מסכים, אבל עדיין כיף לראות את כולכם, התגעגעתי מאוד. מבחינתי הדבר החשוב וההישג הכי גדול בתקופה זו הוא העובדה שאתם ממשיכים לגלות מקצוענות בכל הבחינות. בהזדמנות זו אני מאחל לנשיא שלנו, יעקב שחר המון מזל טוב ליום ההולדת, אריכות ימים ובריאות ולכם חג שמח בריאות ושנחזור כמה שיותר מהר להיות ביחד".

אצל הפועל תל אביב, בעלי הקבוצה, איציק ניסנוב הודה לשחקנים על הנכונות וההדדיות שגילו בזמן האחרון: ״אני רוצה להגיד תודה לכל אנשי המועדון שהלכו לקראת המועדון בתקופה הקשה הזו והבינו את המצב. לא נשכח לכם את זה. כולנו משפחה אחת גדולה, כיף לראות את כולם ככה מחוברים ומגובשים. שיהיה לכם ולמשפחותיכם חג שמח וכשר״.

גם המאמן, ניר קלינגר בירך השחקנים: ״אני רוצה להגיד קודם כל שאני נורא מתגעגע אליכם, מאמין בכל לבי שנחזור לשגרה ונעמוד במשימות שעוד נשארו העונה. מאחל לכם ולכל בני משפחותיכם חג שמח וכשר״.