הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הגודל קובע: מה הקבוצות חושבות על הגדלת הליגה?

אברמוב איים בעזיבת בני יהודה, ניסנוב והפועל ת"א התנגדו נחרצות, אבל יש גם מועדונים שישמחו להרחבת ליגת העל. במקביל לתוכנית ההתאחדות והמנהלת בנוגע להתמודדות עם משבר הקורונה בדקנו מה עמדתן של הקבוצות בנוגע למהלך. ומה אתם חושבים? הצביעו

כתבי אתר ערוץ הספורט  19.04.20 - 21:37

הגדלת הליגה - בעד או נגד? בשל מגיפת הקורונה וכשסיומה הכפוי של עונת 2019/20 מתקרב, ההתאחדות והמנהלת שוקלות את הצעד החריג, אבל נתקלות בסירוב של שלל קבוצות. אז מי רוצות במהלך ומי מתנגדות באופן נחרץ? אנחנו עושים לכם סדר:

מכבי תל אביב - נגד.

מכבי חיפה - נגד. "צריך להמשיך את הליגה בכל רגע. גם אם באוקטובר", אמרו במועדון.

בית"ר ירושלים - נגד.

הפועל חיפה - נגד. "הדבר יפגע כלכלית בעיקר בקבוצות מסדר הגודל שלנו. צריך לעשות כל מאמץ להביא לסיום העונה הזו על המגרש", אמרו במועדון.

הפועל תל אביב - נגד. אחד מבעלי האדומים, איציק ניסנוב אמר לערוץ הספורט: "נבקש ששתי הקבוצות האחרונות בטבלה יירדו וששתי המוליכות בליגה הלאומית יעלו".

הפועל חדרה - בעד. יו"ר המועדון אורן גולן מסר: "הגדלת הליגה היא דבר מבורך מבחינתנו, ככל שיהיו יותר קבוצות התחרות תהיה יותר גדולה. מגיע לערים נוספות להשתתף בליגת העל בזכות היכולת שהן הציגו".

מכבי נתניה - נגד.

בני יהודה - נגד. בעלי הכתומים ברק אברמוב הגדיל להכריז ב"חמש באוויר": "אם יגדילו את הליגה ל-16 קבוצות, אעזוב את בני יהודה. דבר כזה יהרוג את הליגה לכמה שנים טובות. מועדונים לא יכולים יהיו להתקיים. במקום שהכסף יתחלק בין 14 הוא יתחלק פתאום בין 16, לא יהיה קהל ביציעים, לא יהיו ספונסרים, לא יהיה כסף לשלם. הכדורגל יילך שנות אור אחורה. גם כל הקבוצות הגדולות יהיו נגד זה".

מ.ס אשדוד - בעד.

הפועל כפר סבא - נגד.

הפועל קריית שמונה - בעד. איזי שרצקי טען שהוא מסכים להגדלת הליגה, אולם דרש להחזיר אותה לקדמותה בעונה שלאחר מכן.

סקציה נס ציונה - נמנע. "בגלל שאנחנו במאבקי ההישארות וכל הבעת עמדה תראה כבעלת אינטרס אנחנו ניתן למנהלת ולהתאחדות לקבל את ההחלטות. אנחנו רחוקים נקודה אחת בלבד מההישארות, החתמנו מאמן חדש והשקענו כספים ברכש כדי להישאר. היינו במומנטום כשהליגה הופסקה", נמסר מהמועדון.

הפועל רעננה - בעד. "אם לא תינתן הזדמנות שווה להילחם על המקום בליגה, הגדלה היא מתווה הגיוני", אמרו במועדון.

הפועל באר שבע - נמנע. במועדון מסרו: "נלך אחרי הליגה והמנהלת".

סיכום: 8 נגד, 4 בעד ו-2 קבוצות נמנעו מלהכריע.

ומה אתם חושבים? הצביעו בסקר>>>